מכתב ממטופל עם תמציות פרחי התודעה

לסמבביה היקרה שלום,

רציתי לומר לך תודה מקרב לב על הטיפול היעיל שזכיתי לקבל ממך,

הגעתי אלייך סובל מנפילות דיכאון, וחוסר ביטחון,

עייפות לא מוסברת, ואחרי שניסיתי שיטות אחרות אלטרנטיביות שלא הועילו,

מאוד הופתעתי מהמהירות שבה חל השינוי,

בטיפול הראשון, כבר כשהנחת את התמציות על גופי הרגשתי תחושות נעימות בגוף,

והצ'אקרה התחתונה שהייתה הכי חסומה, הרגישה פתאום הכי נעים,

יצאתי מהטיפול מלא אנרגיות.

מאוד מהר קיבלתי תגובות מחברים שהרגישו שינוי אצלי,

כיום אני מרגיש שיפור גדול , יותר קל לי להגיד לא למרות שיש אנשים שלא

אוהבים את זה, וגם הכרתי משהי (זה גם נושא שהיה חסום אצלי שנים

והסב לי המון כאב )

גם מאוד התחברתי לפשטות והצניעות שלך, ואני מתכוון ללמוד אצלך

את השיטה שלך,

תודה על כל הנתינה

באהבה א. א
 
 
 
טיפול אנרגטי עם תמציות פרחי התודעה
 
 
 
 
 מצב ההילה לפני טפול

  מצב ההילה תחת השפעת התמציות.

 
 
תאור תהליך הטיפול והריפוי של א.א.

פגישה ראשונה:

שיחה:

א. בן 32, עסק בעבר במחשבים וכיום מעסה הוליסטי בשיטות שונות. א. הגיע אלי לטיפול וספר לי על מספר סימפטומים המציקים לו.

1. גוש כרוני שיושב בגרון.

2. דלקת כרונית בערמונית (פרוסטטיס כרוני) מלווה בכאבים.

3. חוסר נוחות ביצירת יחסים ועם נושא המיניות, שפיכה מהירה.

4. תקופה ארוכה של דיכאונות, בלבול וחוסר בהירות בחיים.

5. עייפות לא מוסברת.

6. חוסר בטחון.

7. הפרעות קשב וריכוז.

א. ניסה שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות שלא הועילו.אבחון:

בדיקה של הצ'אקרות השונות אכן הראתה חוסר איזון אנרגטי רציני ביותר.

בבדיקה אנרגטית עם 32 תמציות פרחי הבודהה על המטופל נמצאו 7 תמציות מתאימות שונות ובקבוקי התמציות הונחו על גוף המטופל על 4 מהצ'אקרות.


הילינג: תהליך של ריפוי – Flower-puncture" " , טיפול הדומה לאקופונקטורה אבל במקום מחטים משתמשים בויברציות של הפרחים. טיפול ההילינג נעשה ע"י הנחת בקבוקי התמציות שנבחרו, על גופו של המטופל בנקודות מפתח העשויות לעזור לאנרגיה שלו לזרום. המטופל נכנס למסע של הרפיה עמוקה אל תוך הגופים הפנימיים (אתרי- רגשי, אסטרלי, מנטאלי, רוחני...) שם משתחררים מתחים רבים ומתחיל איזון במישורים השונים. רמת הרגישות של המטופל עולה, נוצרת התרחבות של התודעה ונפתחות תובנות בקשר לנושאים אתם מתמודד המטופל. בדרך זאת מתרחשת הטרנספורמציה ונוצר חיבור וזרימה דרכה נפגש האדם עם מהותו הטבעית.

: "ערכו של אדם נקבע על ידי כניסתו אל תוך התוהו ובוהו הפנימי של עצמו...ואתה ראוי להיקרא בן אדם רק כשהגעת למרכז של עצמך. מהמרכז אתה רואה שאתה מבורך וכל היקום מבורך אף הוא." אושו.
 
 
 
 
פירוט התמציות שנבחרו בשביל א.:לצ'אקרה 5 (באזור הגרון) -

Spathodea - ספטודיאה , משחרר מתח מאזור האגן ומההרה (צ'אקרה שנייה) ומהגרון. תומך בביטוי מודע של רגשות כמו כעס כלפי סמכותיות ומסגרות מקובעות. מעורר צחוק מהבטן !

Jasmine – יסמין, תומך בהרגשת כבוד וערך עצמי. עוזר להטמיע את חיי הרוח והמדיטציה לתוך חיי היום יום. מחזק את צ'אקרת הלב. (מומלץ לבעיות סינוס).

Papaya – פפאיה, מגביר את רמת החושניות והמיניות בגוף. עוזר לשחרר בעיות מיניות שונות וטראומות. (משקה טנטרי – מומלץ לזוגות הרוצים לשפר את היחסים האינטימיים).

לצ'אקרה 4 (צ'אקרת הלב) –

Lotus (Purple) – הלוטוס הסגול, פרח זה פותח את זרימת האנרגיה בין צ'אקרת הכתר והלב. (יוצר פתיחות לתקשור). תומך בהתמרת רגשות כמו כעס, קנאה ותחרותיות לסובלנות. עוזר להעמקת המדיטציה.

לצ'אקרה 3 (מקלעת השמש) –

Hibiscus (Red) - היביסקוס אדום, משקה טנטרי ! תומך בזרימה הרמונית של האנרגיה המינית שלנו עם הלב. מאזן את האנרגיה הנשית והגברית בתוכנו. תומך ביחסים טנטריים.

Bougainvillea (Fuscia) - בוגנוויליה (פוקסיה) תומך ביכולת שלנו להיות בלבדיות מתוך סיפוק ואושר פנימי. מניע את אנרגיית הקונדליני (אנרגיית החיים/מינית) ופותח אותנו לקשר עמוק עם אנשים ועם הטבע.

Hollyhock (Red) – הוליהוק אדום, מחזק את הקבלה, האהבה והכבוד העצמי. עוזר לשחרור עומס רגשי ומחבר עם הצורך להזנה עצמית והילינג. מומלץ לאנשים הזקוקים להתחזק בעקבות מערכת יחסים שאינה עובדת או שרק הסתיימה.

לצ'אקרה 1 (צ'אקרת המין) –

Petunia – פטוניה, מרגיע מתחים רגשיים/ מנטאליים ועוזר לאזן דרכי התנהגות. מביא רגיעה גם לגוף הפיזי ועוזר לזרימת הדם בגוף. מסייע לבעיית היפראקטיביות, בלבול ובעיות קשב וריכוז.

Hibiscus (White) – היביסקוס לבן, תמצית התומכת בטרנספורמציה של האנרגיה המינית שלנו לרמה רוחנית גבוהה ביותר של אורגזמה קוסמית ואושר עילאי. חיבור בין שמיים לארץ מעבר לצרכים ורצונות, טוהר של גוף ונפש, שלווה ואקסטאזה.א. קבל בקבוק תרכובת של כל התמציות שנבחרו לו ונתבקש לקחת 5 טיפות תחת הלשון 5 פעמים ביום.

פגישה שנייה:

א. חזר אלי לביקור חוזר לאחר שבועיים, לאחר שסיים לשתות את התרכובת של 7 התמציות שנזכרו לעיל. לסטודיו שלי נכנס אדם אחר, הוא עמד לפני זקוף יותר. משהו בקולו השתנה, נעשה עמוק וברור יותר. הוא דווח לי שהדיכאונות נעלמו מחייו ואפילו רגעי אושר החלו להופיע. הוא ספר שיצא לו לריב עם מספר אנשים (ראו פרח הספטודאה בגרון) סוף סוף הביע מה שבליבו בייחוד עם חברים קרובים. זה יצא בכעס והוא לעיתים חש קצת רגשי אשם ...אבל הוא גם יודע שזה בסדר.

הערמונית מרגישה שפור, הכאב הופחת בהרבה. הגוש בגרון עדיין לא נעלם לגמרי.הפגישה השנייה עם א. כללה אבחון מחדש ותהליך של הילינג עם התמציות שנבחרו לו הפעם. שלוש מתוכן חזרו על עצמן מהפעם הקודמת רק הפעם הופיעו בצ'אקרה גבוהה יותר- בצ'אקרה החמישית.

לצאקרה 5 - הלוטוס סגול, והפטוניה(שחזרו מהפעם הקודמת) ופרח הכותנה.

Cotton - כותנה, מחזק את האהבה העצמית ותומך במערכת חיסונית בריאה. מומלץ לאנשים הנוטים לחלות לעיתים קרובות. מאזן את ההורמונים הנשיים והגבריים, מחזק את השיער ואת חוש המגע.

לצ'אקרה 4 - בוגנוויליה (שחזר מהפעם הקודמת)

לצ'אקרה 3 - פרח התפוז ובוגנוויליה לבנה.

Orange – תפוז, עוזר לעלות ולשחרר התניות, אמונות נגטיביות ורגשות מודחקות מתת המודע למודע.

Bougainvillea (White) – בוגנוויליה (לבנה), מחבר אותנו למקום של שקט ורגיעה לתוך העצמי. מגשר בין הנשמה לגוף – מומלץ בימים של חוסר בהירות ובלבול. "לנשמות תועות".

לצ'אקרה 2

Zinnia – ציניה, הופך רצינות להומור וצחוק. מחדיר אוירה של קלילות אל החיים מלאי הדרמה.

לצ'אקרה 1

Powder Puff (White) - פאודר פאף לבן, 'מטה הקסמים של הפיה הטובה' ! מנקה ומטהר את ההילה (בדומה לקריסטל). הנקיון יוצר בהירות ותובנות המביאות לטרנספורמציה. מומלץ להשתמש בעת צום.

א. קבל ממני גם תליון לענידה על צווארו עם התרכובת של תמציות אלו.

פגישה שלישית:

א. חזר אלי לאחר שבועיים וכזה היה המצב:

קודם כל טען א. שהתליון הורגש עוצמתי ביותר אפילו יותר משתיית התמציות.

הוא מרגיש יותר זקוף 'אומץ להיות אני', ממוקד, עם פחות הפרעת קשב וריכוז, פחות כועס-כעס הפך לאסרטיביות ושם גבולות עם אנשים. מרגיש פחות תלותי יותר בלבדיות, יותר בטחון עצמי שנשמע גם בקולו. חברים קרובים מעידים על השינוי שחל בו. נפתח לאינטימיות עם בת זוגתו- הודיה בפניה על נטייה לשפיכה מהירה הביאה לאי שפיכה וחוסר צורך לגמור! 'אין צורך להתאמץ ושינויים פשוט קורים ברמת ההוויה וזה מוקרן החוצה'

שאלתי איך הגרון. א. אמר שהגוש בגרון עדיין שם. ואז העלה זיכרון שאמו נהגה לסתום בידה פיותיהם של ילדים בכדי שישתקו וזה תמיד מרגיז אותו ברמות מוגזמות ביותר. א. חושד שזה משום שאמו כנראה נהגה כך גם אתו למרות שאינו זוכר זאת במודע.

בנוסף, דמותו של אביו כדמות חלשה בהשוואה לאמו הביאה לחיקוי של דמוי גברי מוחלש.התמציות הבאות שהותאמו לו:

לצ'אקרה 5

Thyme – טימין, משמש כזרז לתהליכי ריפוי עמוקים. עוזר לזכור ולשחרר מתחים וטראומות מגלגולים קודמים. (יכול לשמש לניקוי קריסטלים).

Yarrow – אכילאת אלף העלה, מחזק את ההילה – שדה האנרגיה ובכך יוצר הגנה מאנרגיות שליליות. מומלץ לאנשים רגישים במיוחד, לעבודה עם אנשים, למקומות צפופים או עם זיהום רב. (טוב כספריי לניקוי הילות, חדרים, צמחים וכו'.)

Hollyhock (White) – הוליהוק לבן, מנקה ומטהר את שדה האנרגיה שלנו. עוזר לאתר ולכוונן צ'אקרה שאינה במיטבה. מאזן את הזרימה בין כל הצ'אקרות. תומך במרכוז (Centering ) ובמדיטציה.(מומלץ לנסיעות).

לצ'אקרה 4

Bauhinia – בוהיניה, מרפא ללב. עוזר להתמיר עצב וכאב לדמעות משחררות של אושר.

Lotus (Pink) – הלוטוס הורוד, פותח את הלב לאהבה בלתי מותנית. מפתח את האינטואיציה. מגביר את הרגישות בידיים ואת היכולת להשתמש באנרגיה של הילינג.( מומלץ למטפלים).

לצ'אקרה 1

Papaya – פפאיה, מגביר את רמת החושניות והמיניות בגוף. עוזר לשחרר בעיות מיניות שונות וטראומות. משקה טנטרי – מומלץ לזוגות הרוצים לשפר את היחסים האינטימיים.

Zinnia – ציניה, הופך רצינות להומור וצחוק. מחדיר אוירה של קלילות אל החיים מלאי הדרמה.

Lotus (White) – הלוטוס הלבן, פרח רב עוצמה לתמיכה במדיטציה. מכוונן ומאזן את כל הצ'אקרות, את כל המרידיאנים והגופים המעודנים. מנקה רעלים מהגוף. עוזר לשחרר אינפורמציה מגלגולים קודמים.הטיפול נכנס לתדר גבוה יותר. בעניין הצ'אקרה הראשונה מקבל א. תמיכה מכוונת לריפוי ואיזון המיניות על ידי הפפאיה. יש תמיכה על ידי הלוטוס הלבן המביא איכות של מדיטציה בזמן מעשי האהבה ועם הפפאיה ביחד להביא להרמוניה של הסקס עם הלב.

בנוסף הזיניה (ציניה) מביאה קלילות והומור לענייני המיניות והישרדות בהם עוסקת הצ'אקרה הראשונה. את הזיניה קבל א. עוד בפעם הקודמת ולדבריו כבר ראה שינוי בגישתו "אין צורך להתאמץ ושינויים פשוט קורים ברמת ההוויה וזה מוקרן החוצה"עם הלוטוס הורוד והבוהיניה נעשית ההכנה לפתיחת הלב, וחיזוק צד 'המטפל' של א.

גם צ'אקרת הגרון קבלה תמיכה להעמקת התהליך על ידי שלושת התמציות החדשות שקבל לחיזוק, מרכוז ולניקיון (יארו והוליהוק לבן) ושחרור הרגלים מהעבר שלא משרתים אותו (פרח הטימין). פרח זה משמש גם כזרז לתהליכי ריפוי עמוקים...

פגישה רביעית:

תגובות ראשוניות מא. על ידי שיחה טלפונית – מצב הגרון מתחיל להשתפר. הוא מתמודד עם 'עניינים שבהישרדות' ומוצא את עצמו מביע את מה שמרגיש עם מעסיק שנשמע לא מכבד ולא הוגן, מה שלא נהג לעשות בעבר. זה מרגיש טוב למרות שלא קבל את העבודה.

א. מדווח לי שגרונו עובר דרך של ריפוי דרכו הוא חווה זמן מה ללא הלחץ הכרוני של הגוש בגרון ואז שוב זה חוזר ושוב נעלם. עדיין מוצא את עצמו אומר לעיתים 'לא' בנימה אגרסיבית בניסיון לשים את גבולותיו. הוא חווה יותר הומור בחייו והסקס בחייו יותר מדיטטיבי ופחות אימפולסיבי. מרגיש יותר זורם עם רגשותיו. מרגיש 'חוזר לעצמו' ויותר מלא באהבה.התמציות הבאות שנבחרו לא. הפעם:

לצ'אקרה 5 –

בוגנויליה לבנה והיבסקוס לבן שחזרו שוב מטיפולים קודמים רק הפעם באו לעזרת הצ'אקרה החמישית. (ראו פרוט לעיל) ולהן נוספו שתי תמציות חדשות:

Chamomile - קמומיל

משחרר ממתחים רגשיים ומרגיע את המערכת העצבית. תומך ברגיעה עמוקה ומדיטציה. עוזר לאנשים הסובלים מחוסר שינה.

Morning Glory – מורנינג גלורי

מרגיע את המערכת העצבית. מאזן את האנרגיה הויטלית. מהווה תמיכה לאנשים המוכנים לוותר על הרגלים כמו: עישון, כסיסת ציפורניים, אכילה אובססיבית וכדומה.

א. שמח במיוחד על המורניג גלורי כי לטענתו מערכת העצבים שלו רגישה מאד, בייחוד לרעשים שמזיזים אותו מהמרכז וגורמות לבעיית הקשב והריכוז שלו.

לצ'אקרה 4 –

Jetropha – ג'טרופה

לביישנים הזקוקים לתמיכה בהורדת מסך הביישנות ולהעיז, להכיר ולבטא את המיוחדות שבהם. פרח זה פותח את הלב, מחבר לפשטות, לרגישות ומעודד אינטימיות.

לצ'אקרה 2 -

Bougainvillea (Fuscia) (ראו פירוט לעיל)

לצ'אקרה 1 –

Hollyhock (White) (ראו פירוט לעיל)א. הרגיש נעים ומלא מבפנים כשהנחתי את תמצית הבוגנויליה על הצ'אקרה השניה.

בצ'אקרה הראשונה חווה א. קפיצת אנרגיה ונוכחות מוגברת כשהנחתי את תמצית ההוליהוק הלבן עליה.

בתור שעורי בית נתתי לא. להתאמן על חיזוק שרירי האגן ונשימות.

פגישה חמישית:


א. מדווח לי שיש שפור במצב הגרון אבל לא לגמרי. באזור הלב הוא מרגיש התרחבות ונוכחות והעזה שלא הייתה קודם 'פשוט להראות על ידי אחרים' (ראו פרח הג'טרופה שנתן לו בפעם הקודמת). א. מרגיש הרבה יותר נוח עם הלבדיות שלו (ראו פרח הבוגנוויליה) ולדבריו 'יותר קבלה של המציאות כמו שהיא'.

לגבי חייו המיניים עם חברתו אמר א.'אין לי צורך לגמור ואני מרגיש עם זה ממש בסדר'. וגם הוסיף שאינו מרגיש מספיק אוהב ביחסים זוגיים אלו.התמציות שנבחרו לא. בבדיקה אנרגטית הפעם:רוב התמציות שהופיעו בבדיקה הפעם חזרו על עצמן מכיוון שעדיין לא מיצו את עבודתן עם א. מלבד אחת- תמצית ה- Thunbergia.

להמשך חיזוק הצ'אקרה החמישית בגרון נתנו:

Spathodea, Jasmine and Hollyhock Red לתמיכה באסרטיביות, חיזוק הקבלה והערך העצמי (ראו פרוט התמציות בפגישות קודמות)

פרח הזיניה-zinnia לאזור הלב - לשמירה על הומור, קלילות ואי הזדהות עם הדרמות של החיים.

פרח הכותנה וההיביסקוס הלבן הגיעו הפעם לחיזוק הצ'אקרה הראשונה והביאו לשם יותר אהבה ומדיטציה(לפי בקשת א. ....)

בצ'אקרה השלישית הגיעה לראשונה הטונברגיה -Thunbergia

פרח זה מלמד אותנו על יחסי- קרבה וחברות תוך כדי שילוב של אהבה וחופש. יחסים החופשיים מתלותיות והתחשבנות., מתוך שמחה וזרימה טבעית של כל רגע ורגע. תומך ביחסים טאנטריים בריאים!

שיהיה לו במזל טוב!

 
מכתב ממטופל עם תמציות פרחי התודעה

לסמבביה היקרה שלום,

רציתי לומר לך תודה מקרב לב על הטיפול היעיל שזכיתי לקבל ממך,

הגעתי אלייך סובל מנפילות דיכאון, וחוסר ביטחון,

עייפות לא מוסברת, ואחרי שניסיתי שיטות אחרות אלטרנטיביות שלא הועילו,

מאוד הופתעתי מהמהירות שבה חל השינוי,

בטיפול הראשון, כבר כשהנחת את התמציות על גופי הרגשתי תחושות נעימות בגוף,

והצ'אקרה התחתונה שהייתה הכי חסומה, הרגישה פתאום הכי נעים,

יצאתי מהטיפול מלא אנרגיות.

מאוד מהר קיבלתי תגובות מחברים שהרגישו שינוי אצלי,

כיום אני מרגיש שיפור גדול , יותר קל לי להגיד לא למרות שיש אנשים שלא

אוהבים את זה, וגם הכרתי משהי (זה גם נושא שהיה חסום אצלי שנים

והסב לי המון כאב )

גם מאוד התחברתי לפשטות והצניעות שלך, ואני מתכוון ללמוד אצלך

את השיטה שלך,

תודה על כל הנתינה

באהבה א. א
 
 
 
טיפול אנרגטי עם תמציות פרחי התודעה
 
 
 
 
 מצב ההילה לפני טפול

  מצב ההילה תחת השפעת התמציות.

 
 
תאור תהליך הטיפול והריפוי של א.א.

פגישה ראשונה:

שיחה:

א. בן 32, עסק בעבר במחשבים וכיום מעסה הוליסטי בשיטות שונות. א. הגיע אלי לטיפול וספר לי על מספר סימפטומים המציקים לו.

1. גוש כרוני שיושב בגרון.

2. דלקת כרונית בערמונית (פרוסטטיס כרוני) מלווה בכאבים.

3. חוסר נוחות ביצירת יחסים ועם נושא המיניות, שפיכה מהירה.

4. תקופה ארוכה של דיכאונות, בלבול וחוסר בהירות בחיים.

5. עייפות לא מוסברת.

6. חוסר בטחון.

7. הפרעות קשב וריכוז.

א. ניסה שיטות טיפול אלטרנטיביות שונות שלא הועילו.אבחון:

בדיקה של הצ'אקרות השונות אכן הראתה חוסר איזון אנרגטי רציני ביותר.

בבדיקה אנרגטית עם 32 תמציות פרחי הבודהה על המטופל נמצאו 7 תמציות מתאימות שונות ובקבוקי התמציות הונחו על גוף המטופל על 4 מהצ'אקרות.


הילינג: תהליך של ריפוי – Flower-puncture" " , טיפול הדומה לאקופונקטורה אבל במקום מחטים משתמשים בויברציות של הפרחים. טיפול ההילינג נעשה ע"י הנחת בקבוקי התמציות שנבחרו, על גופו של המטופל בנקודות מפתח העשויות לעזור לאנרגיה שלו לזרום. המטופל נכנס למסע של הרפיה עמוקה אל תוך הגופים הפנימיים (אתרי- רגשי, אסטרלי, מנטאלי, רוחני...) שם משתחררים מתחים רבים ומתחיל איזון במישורים השונים. רמת הרגישות של המטופל עולה, נוצרת התרחבות של התודעה ונפתחות תובנות בקשר לנושאים אתם מתמודד המטופל. בדרך זאת מתרחשת הטרנספורמציה ונוצר חיבור וזרימה דרכה נפגש האדם עם מהותו הטבעית.

: "ערכו של אדם נקבע על ידי כניסתו אל תוך התוהו ובוהו הפנימי של עצמו...ואתה ראוי להיקרא בן אדם רק כשהגעת למרכז של עצמך. מהמרכז אתה רואה שאתה מבורך וכל היקום מבורך אף הוא." אושו.
 
 
 
 
פירוט התמציות שנבחרו בשביל א.:לצ'אקרה 5 (באזור הגרון) -

Spathodea - ספטודיאה , משחרר מתח מאזור האגן ומההרה (צ'אקרה שנייה) ומהגרון. תומך בביטוי מודע של רגשות כמו כעס כלפי סמכותיות ומסגרות מקובעות. מעורר צחוק מהבטן !

Jasmine – יסמין, תומך בהרגשת כבוד וערך עצמי. עוזר להטמיע את חיי הרוח והמדיטציה לתוך חיי היום יום. מחזק את צ'אקרת הלב. (מומלץ לבעיות סינוס).

Papaya – פפאיה, מגביר את רמת החושניות והמיניות בגוף. עוזר לשחרר בעיות מיניות שונות וטראומות. (משקה טנטרי – מומלץ לזוגות הרוצים לשפר את היחסים האינטימיים).

לצ'אקרה 4 (צ'אקרת הלב) –

Lotus (Purple) – הלוטוס הסגול, פרח זה פותח את זרימת האנרגיה בין צ'אקרת הכתר והלב. (יוצר פתיחות לתקשור). תומך בהתמרת רגשות כמו כעס, קנאה ותחרותיות לסובלנות. עוזר להעמקת המדיטציה.

לצ'אקרה 3 (מקלעת השמש) –

Hibiscus (Red) - היביסקוס אדום, משקה טנטרי ! תומך בזרימה הרמונית של האנרגיה המינית שלנו עם הלב. מאזן את האנרגיה הנשית והגברית בתוכנו. תומך ביחסים טנטריים.

Bougainvillea (Fuscia) - בוגנוויליה (פוקסיה) תומך ביכולת שלנו להיות בלבדיות מתוך סיפוק ואושר פנימי. מניע את אנרגיית הקונדליני (אנרגיית החיים/מינית) ופותח אותנו לקשר עמוק עם אנשים ועם הטבע.

Hollyhock (Red) – הוליהוק אדום, מחזק את הקבלה, האהבה והכבוד העצמי. עוזר לשחרור עומס רגשי ומחבר עם הצורך להזנה עצמית והילינג. מומלץ לאנשים הזקוקים להתחזק בעקבות מערכת יחסים שאינה עובדת או שרק הסתיימה.

לצ'אקרה 1 (צ'אקרת המין) –

Petunia – פטוניה, מרגיע מתחים רגשיים/ מנטאליים ועוזר לאזן דרכי התנהגות. מביא רגיעה גם לגוף הפיזי ועוזר לזרימת הדם בגוף. מסייע לבעיית היפראקטיביות, בלבול ובעיות קשב וריכוז.

Hibiscus (White) – היביסקוס לבן, תמצית התומכת בטרנספורמציה של האנרגיה המינית שלנו לרמה רוחנית גבוהה ביותר של אורגזמה קוסמית ואושר עילאי. חיבור בין שמיים לארץ מעבר לצרכים ורצונות, טוהר של גוף ונפש, שלווה ואקסטאזה.א. קבל בקבוק תרכובת של כל התמציות שנבחרו לו ונתבקש לקחת 5 טיפות תחת הלשון 5 פעמים ביום.

פגישה שנייה:

א. חזר אלי לביקור חוזר לאחר שבועיים, לאחר שסיים לשתות את התרכובת של 7 התמציות שנזכרו לעיל. לסטודיו שלי נכנס אדם אחר, הוא עמד לפני זקוף יותר. משהו בקולו השתנה, נעשה עמוק וברור יותר. הוא דווח לי שהדיכאונות נעלמו מחייו ואפילו רגעי אושר החלו להופיע. הוא ספר שיצא לו לריב עם מספר אנשים (ראו פרח הספטודאה בגרון) סוף סוף הביע מה שבליבו בייחוד עם חברים קרובים. זה יצא בכעס והוא לעיתים חש קצת רגשי אשם ...אבל הוא גם יודע שזה בסדר.

הערמונית מרגישה שפור, הכאב הופחת בהרבה. הגוש בגרון עדיין לא נעלם לגמרי.הפגישה השנייה עם א. כללה אבחון מחדש ותהליך של הילינג עם התמציות שנבחרו לו הפעם. שלוש מתוכן חזרו על עצמן מהפעם הקודמת רק הפעם הופיעו בצ'אקרה גבוהה יותר- בצ'אקרה החמישית.

לצאקרה 5 - הלוטוס סגול, והפטוניה(שחזרו מהפעם הקודמת) ופרח הכותנה.

Cotton - כותנה, מחזק את האהבה העצמית ותומך במערכת חיסונית בריאה. מומלץ לאנשים הנוטים לחלות לעיתים קרובות. מאזן את ההורמונים הנשיים והגבריים, מחזק את השיער ואת חוש המגע.

לצ'אקרה 4 - בוגנוויליה (שחזר מהפעם הקודמת)

לצ'אקרה 3 - פרח התפוז ובוגנוויליה לבנה.

Orange – תפוז, עוזר לעלות ולשחרר התניות, אמונות נגטיביות ורגשות מודחקות מתת המודע למודע.

Bougainvillea (White) – בוגנוויליה (לבנה), מחבר אותנו למקום של שקט ורגיעה לתוך העצמי. מגשר בין הנשמה לגוף – מומלץ בימים של חוסר בהירות ובלבול. "לנשמות תועות".

לצ'אקרה 2

Zinnia – ציניה, הופך רצינות להומור וצחוק. מחדיר אוירה של קלילות אל החיים מלאי הדרמה.

לצ'אקרה 1

Powder Puff (White) - פאודר פאף לבן, 'מטה הקסמים של הפיה הטובה' ! מנקה ומטהר את ההילה (בדומה לקריסטל). הנקיון יוצר בהירות ותובנות המביאות לטרנספורמציה. מומלץ להשתמש בעת צום.

א. קבל ממני גם תליון לענידה על צווארו עם התרכובת של תמציות אלו.

פגישה שלישית:

א. חזר אלי לאחר שבועיים וכזה היה המצב:

קודם כל טען א. שהתליון הורגש עוצמתי ביותר אפילו יותר משתיית התמציות.

הוא מרגיש יותר זקוף 'אומץ להיות אני', ממוקד, עם פחות הפרעת קשב וריכוז, פחות כועס-כעס הפך לאסרטיביות ושם גבולות עם אנשים. מרגיש פחות תלותי יותר בלבדיות, יותר בטחון עצמי שנשמע גם בקולו. חברים קרובים מעידים על השינוי שחל בו. נפתח לאינטימיות עם בת זוגתו- הודיה בפניה על נטייה לשפיכה מהירה הביאה לאי שפיכה וחוסר צורך לגמור! 'אין צורך להתאמץ ושינויים פשוט קורים ברמת ההוויה וזה מוקרן החוצה'

שאלתי איך הגרון. א. אמר שהגוש בגרון עדיין שם. ואז העלה זיכרון שאמו נהגה לסתום בידה פיותיהם של ילדים בכדי שישתקו וזה תמיד מרגיז אותו ברמות מוגזמות ביותר. א. חושד שזה משום שאמו כנראה נהגה כך גם אתו למרות שאינו זוכר זאת במודע.

בנוסף, דמותו של אביו כדמות חלשה בהשוואה לאמו הביאה לחיקוי של דמוי גברי מוחלש.התמציות הבאות שהותאמו לו:

לצ'אקרה 5

Thyme – טימין, משמש כזרז לתהליכי ריפוי עמוקים. עוזר לזכור ולשחרר מתחים וטראומות מגלגולים קודמים. (יכול לשמש לניקוי קריסטלים).

Yarrow – אכילאת אלף העלה, מחזק את ההילה – שדה האנרגיה ובכך יוצר הגנה מאנרגיות שליליות. מומלץ לאנשים רגישים במיוחד, לעבודה עם אנשים, למקומות צפופים או עם זיהום רב. (טוב כספריי לניקוי הילות, חדרים, צמחים וכו'.)

Hollyhock (White) – הוליהוק לבן, מנקה ומטהר את שדה האנרגיה שלנו. עוזר לאתר ולכוונן צ'אקרה שאינה במיטבה. מאזן את הזרימה בין כל הצ'אקרות. תומך במרכוז (Centering ) ובמדיטציה.(מומלץ לנסיעות).

לצ'אקרה 4

Bauhinia – בוהיניה, מרפא ללב. עוזר להתמיר עצב וכאב לדמעות משחררות של אושר.

Lotus (Pink) – הלוטוס הורוד, פותח את הלב לאהבה בלתי מותנית. מפתח את האינטואיציה. מגביר את הרגישות בידיים ואת היכולת להשתמש באנרגיה של הילינג.( מומלץ למטפלים).

לצ'אקרה 1

Papaya – פפאיה, מגביר את רמת החושניות והמיניות בגוף. עוזר לשחרר בעיות מיניות שונות וטראומות. משקה טנטרי – מומלץ לזוגות הרוצים לשפר את היחסים האינטימיים.

Zinnia – ציניה, הופך רצינות להומור וצחוק. מחדיר אוירה של קלילות אל החיים מלאי הדרמה.

Lotus (White) – הלוטוס הלבן, פרח רב עוצמה לתמיכה במדיטציה. מכוונן ומאזן את כל הצ'אקרות, את כל המרידיאנים והגופים המעודנים. מנקה רעלים מהגוף. עוזר לשחרר אינפורמציה מגלגולים קודמים.הטיפול נכנס לתדר גבוה יותר. בעניין הצ'אקרה הראשונה מקבל א. תמיכה מכוונת לריפוי ואיזון המיניות על ידי הפפאיה. יש תמיכה על ידי הלוטוס הלבן המביא איכות של מדיטציה בזמן מעשי האהבה ועם הפפאיה ביחד להביא להרמוניה של הסקס עם הלב.

בנוסף הזיניה (ציניה) מביאה קלילות והומור לענייני המיניות והישרדות בהם עוסקת הצ'אקרה הראשונה. את הזיניה קבל א. עוד בפעם הקודמת ולדבריו כבר ראה שינוי בגישתו "אין צורך להתאמץ ושינויים פשוט קורים ברמת ההוויה וזה מוקרן החוצה"עם הלוטוס הורוד והבוהיניה נעשית ההכנה לפתיחת הלב, וחיזוק צד 'המטפל' של א.

גם צ'אקרת הגרון קבלה תמיכה להעמקת התהליך על ידי שלושת התמציות החדשות שקבל לחיזוק, מרכוז ולניקיון (יארו והוליהוק לבן) ושחרור הרגלים מהעבר שלא משרתים אותו (פרח הטימין). פרח זה משמש גם כזרז לתהליכי ריפוי עמוקים...

פגישה רביעית:

תגובות ראשוניות מא. על ידי שיחה טלפונית – מצב הגרון מתחיל להשתפר. הוא מתמודד עם 'עניינים שבהישרדות' ומוצא את עצמו מביע את מה שמרגיש עם מעסיק שנשמע לא מכבד ולא הוגן, מה שלא נהג לעשות בעבר. זה מרגיש טוב למרות שלא קבל את העבודה.

א. מדווח לי שגרונו עובר דרך של ריפוי דרכו הוא חווה זמן מה ללא הלחץ הכרוני של הגוש בגרון ואז שוב זה חוזר ושוב נעלם. עדיין מוצא את עצמו אומר לעיתים 'לא' בנימה אגרסיבית בניסיון לשים את גבולותיו. הוא חווה יותר הומור בחייו והסקס בחייו יותר מדיטטיבי ופחות אימפולסיבי. מרגיש יותר זורם עם רגשותיו. מרגיש 'חוזר לעצמו' ויותר מלא באהבה.התמציות הבאות שנבחרו לא. הפעם:

לצ'אקרה 5 –

בוגנויליה לבנה והיבסקוס לבן שחזרו שוב מטיפולים קודמים רק הפעם באו לעזרת הצ'אקרה החמישית. (ראו פרוט לעיל) ולהן נוספו שתי תמציות חדשות:

Chamomile - קמומיל

משחרר ממתחים רגשיים ומרגיע את המערכת העצבית. תומך ברגיעה עמוקה ומדיטציה. עוזר לאנשים הסובלים מחוסר שינה.

Morning Glory – מורנינג גלורי

מרגיע את המערכת העצבית. מאזן את האנרגיה הויטלית. מהווה תמיכה לאנשים המוכנים לוותר על הרגלים כמו: עישון, כסיסת ציפורניים, אכילה אובססיבית וכדומה.

א. שמח במיוחד על המורניג גלורי כי לטענתו מערכת העצבים שלו רגישה מאד, בייחוד לרעשים שמזיזים אותו מהמרכז וגורמות לבעיית הקשב והריכוז שלו.

לצ'אקרה 4 –

Jetropha – ג'טרופה

לביישנים הזקוקים לתמיכה בהורדת מסך הביישנות ולהעיז, להכיר ולבטא את המיוחדות שבהם. פרח זה פותח את הלב, מחבר לפשטות, לרגישות ומעודד אינטימיות.

לצ'אקרה 2 -

Bougainvillea (Fuscia) (ראו פירוט לעיל)

לצ'אקרה 1 –

Hollyhock (White) (ראו פירוט לעיל)א. הרגיש נעים ומלא מבפנים כשהנחתי את תמצית הבוגנויליה על הצ'אקרה השניה.

בצ'אקרה הראשונה חווה א. קפיצת אנרגיה ונוכחות מוגברת כשהנחתי את תמצית ההוליהוק הלבן עליה.

בתור שעורי בית נתתי לא. להתאמן על חיזוק שרירי האגן ונשימות.

פגישה חמישית:


א. מדווח לי שיש שפור במצב הגרון אבל לא לגמרי. באזור הלב הוא מרגיש התרחבות ונוכחות והעזה שלא הייתה קודם 'פשוט להראות על ידי אחרים' (ראו פרח הג'טרופה שנתן לו בפעם הקודמת). א. מרגיש הרבה יותר נוח עם הלבדיות שלו (ראו פרח הבוגנוויליה) ולדבריו 'יותר קבלה של המציאות כמו שהיא'.

לגבי חייו המיניים עם חברתו אמר א.'אין לי צורך לגמור ואני מרגיש עם זה ממש בסדר'. וגם הוסיף שאינו מרגיש מספיק אוהב ביחסים זוגיים אלו.התמציות שנבחרו לא. בבדיקה אנרגטית הפעם:רוב התמציות שהופיעו בבדיקה הפעם חזרו על עצמן מכיוון שעדיין לא מיצו את עבודתן עם א. מלבד אחת- תמצית ה- Thunbergia.

להמשך חיזוק הצ'אקרה החמישית בגרון נתנו:

Spathodea, Jasmine and Hollyhock Red לתמיכה באסרטיביות, חיזוק הקבלה והערך העצמי (ראו פרוט התמציות בפגישות קודמות)

פרח הזיניה-zinnia לאזור הלב - לשמירה על הומור, קלילות ואי הזדהות עם הדרמות של החיים.

פרח הכותנה וההיביסקוס הלבן הגיעו הפעם לחיזוק הצ'אקרה הראשונה והביאו לשם יותר אהבה ומדיטציה(לפי בקשת א. ....)

בצ'אקרה השלישית הגיעה לראשונה הטונברגיה -Thunbergia

פרח זה מלמד אותנו על יחסי- קרבה וחברות תוך כדי שילוב של אהבה וחופש. יחסים החופשיים מתלותיות והתחשבנות., מתוך שמחה וזרימה טבעית של כל רגע ורגע. תומך ביחסים טאנטריים בריאים!

שיהיה לו במזל טוב!

 
הוספת תגובה

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp