תמציות פרחי התודעה- Buddhafield Flowers , מאירות את הנושאים ומשחררות את הכאבים שאנו פוגשים בחיי היום יום, תומכות ברוגע ושלוה פנימית, בגוף בריא, בחיים מלאי יצירה, באהבה בריאה ומאוזנת, ובחיינו הזוגיים והרוחניים.
התמציות מכילות תדרים של פרחים שונים ועוזרות להמסה והרגעה של מתחים במישור המנטאלי, רגשי, גופני והרוחני.
משתמשים בתמציות לאיזון רגשי/אנרגטי, והן ומחזקות גוף ונפש, מעצימות את זרימת אנרגיית החיים שבנו , ומחברות אותנו למהותה של הנשמה והגשמתה בעולם.
 

מה הן תמציות פרחי התודעה?
תמציות הפרחים הן הגופים האנרגטיים (התדרים) של 33 פרחים שונים שנאספו ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי.
התמציות נוצרו על ידי מא אננד סמבביה במשך השנים הרבות בהן לימדה בקומונה הבינלאומית של אושו בפונה הודו, המכונה ה'בודהה - פילד' 'The Buddhafied' וטעונות בתדרים הגבוהים של המקום. מכן גם שמן של תמציות הפרחים.
התמציות נוצרו בשנות ה-90 במשך כ-7 שנים תוך כדי תקשור עמוק עם הטבע, והתחברות לצורך האישי והקולקטיבי של אלפי איש שהגיעו לאשרם בפונה מרחבי העולם,
ללמוד מדיטציה ולהיפגש עם עצמם האמיתי.
 
לאילו מקרים התמציות יכולות לעזור ?
 •  עוזרות לשחרור מתחים, טראומות, פחדים חרדות, דיכאון, עייפות כרונית, חוסר שינה
 • למקרים של היפר-אקטיביות, הפרעות קשב , חוסר ריכוז, 
 •  מחזקות את המערכת החיסונית ומונעות מחלות ואלרגיות!
 • תומכות בגוף ונפש צעירה- באנטי-אייג'ינג!
 •  לאיזון מערכת העצבים ושחרור מהתמכרויות- אכילה אובססיבית, עישון וכו'
 •  לבעיות נשים- מיניות, מחזור, הורמונים, מנפאוזה, ציסטות , לידה ועוד
   
 •  מחזקות את הביטחון, הדימוי והערכה העצמית 
 •  מביאות הומור וקלילות ויצירתיות לחיי היומיום לאושר וסיפוק פנימי
 • משפרות את התקשורת האישית, הזוגית והמינית- לזוגות במשבר.
 •  תומכות בשקט פנימי, מדיטציה, אהבה, שמחה והתעלות רוחנית.
*התמציות גם עוזרות לשחרר כאבים פיסיים- כמו כאבי גב, בטן וכדומה.
 
אבחון אנרגטי ולקיחת התמציות בזמן עשוי למנוע מחלות רבות!

 
 
איך נעשה הריפוי עם תמציות הפרחים, איך הן עובדות?

תארו לכם שאתם מציפים ושוטפים את גופכם מבפנים מידי פעם במים טהורים הנושאים בתוכם מספר טיפות של תמציות פרחים עם ויברציות של איכויות חיוביות לפי הצורך האישי שלכם, כמו: שקט ורוגע או חיות וערות, שמחת חיים, תדרים של אהבה, מרכוז ובהירות של מחשבה, בטחון והערכה פנימית, אנרגיה יצירתית, הומור וצחוק...

לפי הבנתי, תנועה מעודנת זאת, אותם תדרים שאינם נראים לעין או אינם נחווים על ידי החושים הרגילים, היא אנרגיית החיים הזורמת בכל אדם, יצור חי, צומח ודומם. ללא זרימה שוטפת של אנרגיה זאת בתוכנו אנו חולים- 'חצי חיים' או מתים.

הריפוי קורה ברמה האנרגטית. מלבד הגוף הפיסי יש לנו עוד 6 גופים אנרגטיים מעודנים, כשכל אחת מ-7 הצ'אקרות היא מרכזו של אחד מהגופים. תדרי הפרחים מציפים את הגופים האנרגטיים, ויוצרים אינטראקציה עם שדה האלקטרו מגנטי שלנו(הגופים מעודנים), הגורמת לאנרגיית החיים ומצב בריאותינו הטבעי לזרום. תמציות הפרחים עוזרות להמסה ושחרור מתחים מצטברים במישורים השונים, מחזקים ומאזנים אותנו, ובכך מסיעות במניעת היווצרותם של מחלות שונות בגוף ובנפש.
השימוש בתמציות הפרחים מביא לזרימה הרמונית וריפוי התדרים שלנו, פותח אותנו לתובנות עמוקות הקשורות לנושאים אתם אנו מתמודדים. עם התובנות מגיעה בהירות היוצרת ריפוי וטרנספורמציה אמיתית.
 
הפרחים, בהיותם שליחים 'מהעולם האחר', היותר מעודן, הם תודעה נקייה המחוברת למקור ההוויה, ויכולים לחבר אותנו עם מקור ההוויה בתוכנו, עם הנשמה, ולבטא זאת דרך המחשבות, הרגשות והגופים. הם עוזרים לנו לאינטגרציה של הנשמה והאישיות שלנו, ואז לחיות בעולם מתוך פרספקטיבה מאוחדת ושלמה.
 
תמציות הפרחים יוצרות בנו תודעה רחבה יותר ויכולת התבוננות, ומכאן פחות הזדהות עם המחשבות החולפות בראשינו, הסבל והדרמות שהחיים מביאים לנו. עם מודעות יתר נפסיק גם ליצור בעצמינו את הדרמות, ונגלה שהחיים שלנו הרבה יותר שלווים.
 
 
אפשר למנוע מחלות בעזרת תמציות הפרחים. זאת על ידי אבחון אנרגטי מוקדם, שדרכו נוכל לזהות בהילה שלנו את המקומות האנרגטיים החלשים בנו, העלולים לפתח מחלה במישור הגופני. על ידי שימוש בתמציות המתאימות נחזק את ההילה ובכך נוכל למנוע מראש התפתחות של מחלות שונות בגופינו הפיסי.
 
תמציות פרחי התודעה, תומכות בריפוי עמוק, במדיטציה, ובטרנספורמציה רוחנית על ידי שהן מרחיבות את התודעה.
 
 
 
 


התמציות מציפות את ההילה שלנו, את מרכזי האנרגיה- הצ'אקרות, את הגופים האנרגטיים והמרידיאניים שלנו,
בוויברציות חיוביות של מודעות גבוהה יותר.

 
צילומים קרליאנים:
 
בצילום העליון רואים מצב הילה עם 'חורים אנרגטיים', התחושה הפנימית היא תשישות ואפיסת כוחות, רגע לפני מחלה.
בצילום שמתחתיו רואים את מצב ההילה כחצי שעה לאחר שתיית תמציות פרחים, אפשר לראות את התמציות בפעולתן, התרחבות אנרגטית היוצרת מצב מחוזק של האדם.
 
אדם עם הילה מורחבת פחות מטולטל ומושפע ממחשבות/דעות ורגשות של אנשים סביבו, ומכאן אדם כזה מרגיש יותר חיוניות ואנרגטיות, יותר מפוקס ושופע יצירתיות. הדרך הטובה ביותר להגן על עצמינו מאנרגיות שליליות היא לחזק את ההילה שלנו.

מדיטציות רבות ושונות פותחו במשך אלפי שנים ליצירת מצב התרחבות זה. הפרחים, שליחים מעולם הטבע, תומכים אף הם במדיטציה ובמצב של תודעה מורחבת.
 
על מהות ושיטת הטיפול עם תמציות פרחי התודעה 

אני קוראת לשיטת הטיפול שלי עם תמציות פרחים -  " Flower puncture''
זהו טיפול הוליסטי לאיזון אנרגטי של הגופים הפנימיים שלנו באמצעות תמציות פרחים. אפשר לקרוא לו גם ריפוי בתדרים. הטיפול דומה לאקופונקטורה, אבל במקום מחטים משתמשים בתדרים של פרחים, ולכן קראתי לו   " Flower-puncture''
 
מהות הטיפול היא יצירת איזון במערכת האנרגטית- החיסונית, הרגשית, העצבית, והפיזיולוגית של המטופל, הכולל זיהוי ושחרור דפוסים מחשבתיים רגשיים ורוחניים.
 
לאחר שיחה מקדימה עם המטופל, אני מתחילה את הטיפול בישיבה, בקריאה אנרגטית של ההילה של המטופל שממקדת אותנו מעבר לכל המחשבות וההשערות שהעלנו בשיחה לגבי מקור הבעיה. נעשית קריאת מצב הגופים האנרגטיים וזיהוי החסימות האנרגטיות בעזרת תמציות הפרחים, המשקפים לנו את הנושא או הנושאים הכי חשובים לטפול בחיי המטופל, וזקוקים להארה ואיזון.
 
ואז נעשה הצעד הבא – הטיפול שהוא הילינג אנרגטי שנעשה בשכיבה, והנחת בקבוקי התמציות שנבחרו על גופו של המטופל בנקודות מפתח העשויות לעזור לאנרגיה שלו לזרום. תוך כדי זה אני עושה בידיי עבודת ניקוי, חיזוק, הילינג ואיזון אנרגטי ועוזרת לזרימת אנרגיית החיים בין הצ'אקרות השונות. בודקת את מצב הגופים השונים ואת ההילה שמתרחבת יותר ויותר תוך כדי תהליך הריפוי ושחרור מתחים מהגופים השונים.
 
המטופל נכנס בדרך כלל למסע פנימי והתבוננות בהתרחשות הקורת בגופים המעודנים שלו, שם משתחררים תוך כדי התהליך מתחים רבים ואז מתחיל גם האיזון במישורים השונים. רמת הרגישות של המטופל עולה ונוצרת התרחבות של התודעה.
תוך כדי רגיעה מדיטטיבית, היוצרת שלווה פנימית עמוקה, מתרחשת הטרנספורמציה והחיבור בו נפגש האדם עם מהותו הטבעית. ברוב המקרים המטופלים מדוחים לי שמעולם לא חשו רוגע כזה עמוק, מנוחה פנימית כזאת כמו שחוו במשך הטפול כשבקבוקי תמציות הפרחים הונחו על אזורים בגופם באופן מאוד מדויק. תהליך הריפוי לוקח בדרך כלל בין 20 ל-40 דקות.
לאחר מכן מגיע הזמן לשיתוף של המטופל לגבי התחושות והחוויות שעברו עליו בגוף הפנימי תוך כדי התהליך. לשוחח ולהבין את המסר מכל אחת מהתמציות שעלו למטופל במשך התהליך, ועל האיכויות שהן מציעות לו בכדי לטפל בנושאים הבוערים בחייו.
 

 
הטיפול עם תמציות הפרחים הינו טיפול הוליסטי, כלומר, הטיפול נעשה באדם השלם –מאזן אותו בו זמנית ברמה המנטלית, רגשית, רוחנית וגופנית. ישנם תמציות מפרחי-התודעה העובדות לחיזוק ואיזון המערכת החיסונית, העצבית, הרגשית, המנטלית והרוחנית.

שימוש בתמציות הפרחים אינו מעין אספירין לשיכוך מידי וזמני של כאבים. זהו טפול המטפל במקור, בנסיבות הבעיה.
ישנו מקור, סיבות למצב של סטרס מתמשך, לנדודי שינה, דפרסיה, כאבי ראש, גב, בטן, בעיית קשב וריכוז, הרגלים ממכרים וכדומה. אלא הם רק סימפטומים, איתותים ראשוניים המצביעים על מצב פנימי, נפשי לא נינוח.
מומלץ להביא למודעות ולטפל במצבים נפשיים אלו בזמן, כי הם עלולים לעיתים להתפתח עם השנים למחלות קשות יותר. אנו רוצים לגלות את המקור, הסיבה הנפשית הגורמת לסימפטומים, לגלות אפוא נמצא חוסר ההקשבה לעצמי והדיוק בחיי, ואז לרפא ולאזן אותו.
 
פעמים רבות הטיפול בעזרת תמציות הפרחים הינו תהליך שבמהלכו אנו נוגעים בכאב הנמצא במעמקי התת מודע שלנו, תדרי פרחי התודעה מביאות אותו למודעות על מנת שיהיה אפשרי לרפאו. לעיתים הטפול הוא מעין ניתוח 'מטאפיזי' או טיפול שורש. הטיפול הוא בשורש הבעיה, והתובנה מאפשרת את הטרנספורמציה (השינוי), ריפוי אמיתי שבמהלכו גם הסימפטומים, הכאבים, המתחים והרגלים אובססיביים שונים עשויים לנשור מאליהם.
 
בתום הטיפול אני מכינה למטופל בקבוק של 30 מל' ובתוכו מים נקיים ומעט ברנדי שמטרתו שימור התמציות למספר שבועות, לזה אני מוסיפה מספר טיפות מכל תמצית.  אני מכינה בדרך כלל תרכובת של 5-7 תמציות פרחים שונות המדויקות לו ביותר, המשקפות אספקטים שונים לחוסר האיזון הבא לידיי ביטוי במצבו. התרכובת עצמה יוצרת תמצית החזקה מכל סך התמציות.
לקיחת התמציות הוא לשם עיגון והטמעת האיזון שנעשה בטפול. להזכיר, ולהרגיל את הגוף הפנימי לשינוי שנעשה.
 
 איך נעשה השימוש בתמציות הפרחים?
 
השימוש נעשה על ידיי לקיחת 4-5 טיפות ישירות מהתרכובת מתחת ללשון או מדוללות בחצי כוס מים(ממליצה) ושתיה איטית, במשך 4-5 פעמים ביום. יש לגלגל בפה ולבלוע, לקחת מספר נשימות עמוקות יותר כדי לפזר את תרכובת התמציות בגופים המעודנים.

 לקיחה התמציות לפני השינה חשובה במיוחד כי תהליכי ריפוי מעמיקים בעת מנוחה או שינה. אני ממליצה לקחת שוב כדבר הראשון בבוקר, בזמן שהגוף פתוח ורגיש יותר לקבלת התדרים המעודנים של הפרחים, ואז עוד פעמיים שלוש במשך היום.

אפשר גם להכין לעצמינו בקבוק  של חצי ליטר או ליטר מים, לטפטף 8-12 טיפות מתרכובת התמציות. לערבב קצת על ידי שקשוק הבקבוק ולשתות מידי פעם במשך היום.
 
ממליצה גם להשתמש בבקבוק התרכובת במצב של מנוחה או במדיטציה בישיבה או שכיבה כשהבקבוק עם התרכובת מוחזק או מונח על הגוף במקום המרגיש צורך תמיכה. אני אישית אוהבת להירדם עם הבקבוק עלי ולהתעורר בבוקר כחדשה ורעננה...
שימוש נוסף בתמציות הוא דרך ענידת תרכובת תמציות מיוחדת בתליון אנרגטי וגם דרך עבודה עם קלפי הפרחים. 

 

לסיכום... דרכים שונות לשימוש בתרכובת התמציות:
 
1. לשים 4 טיפות מתרכובת התמציות בחצי כוס מים(מומלץ!) ולשתות לאט... מומלץ 4-5 פעמים ביום. 

2. אפשר לקחת מהתרכובת 4 טיפות ישירות מתחת ללשון לגלגל בפה, לבלוע, ולקחת כמה נשימות עמוקות בכדי לפזר את תדרי הפרחים בגופים הפנימיים. מומלץ לעשות זאת 4-5 פעמים ביום.

3. לשים 8-12 טיפות בבקבוק מים ולשתות מידי פעם במשך היום

4. אפשר לטפטף ולמרוח בעדינות על מקומות מסוימים בגוף

5. אפשר להניח את הבקבוק על מקום מסוים בגוף, לנוח ולהתחבר לתדר שלו... 
לכמה זמן צריך לקחת את התמציות?
 
בדרך כלל אפשר להבחין בהשפעת התמציות דיי מהר. לעיתים השימוש קצר מאוד. תלוי באדם, ברגישותו לאנרגיות של תמציות פרחים ובעומק הבעיה. לעיתים יש צורך בתמצית מסוימת או תרכובת של מספר תמציות רק בלקיחה חד- פעמית והדברים מתאזנים. אבל לרוב יש צורך במספר ימים, שבועות,  ולעיתים גם חודשים.  
כל בקבוק תרכובת של 30 מל' מספיק בערך ל- 2-3 שבועות. לעיתים לקיחה במשך שבוע מספיקה ולעיתים האדם מרגיש להמשיך ולקחת עוד בקבוק או יותר.
בשלב מסוים האדם מרגיש שאין לו צורך לקחת יותר את התמציות וזוהי אינדיקציה שהתמציות עשו את שלהם לפחות בתקופה מסוימת זאת.
אפשר אז לבוא לבדיקה נוספת. יש מצב שחלק מהתמציות זקוקות עדיין להמשך והשלמת התהליך ויהיו חדשות שיתוספו להן.
לעיתים, ישנם תמציות החוזרות על עצמן בתקופות שונות כחלק מתרכובות שונות ועובדות בעומק נוסף על דפוס מסוים, בדרך כלל דפוס עמוק ומוכר לנו.
 

אם האדם לוקח תמצית פרחים שאין לו צורך בה הוא לא יחוש שום אפקט כי המחסום אינו בנמצא...
אין לתמציות תופעות לווי לא נעימות, ההיפך, האדם חווה בזמן לקיחתן בהירות, התרוממות רוח, קלילות, מרגיש יותר את עצמו הטבעי.
 אין אפשרות להתמכר לתמציות, כשהן סיימו את פעולתן, אנו חשים שאין לנו צורך להשתמש בהם יותר.
 
 
 
 
על סמבביה (יוצרת השיטה).
סמבביה חזרה לישראל אחרי 25 שנות למידה והדרכה בקומונה הבינלאומית של אושו בפונה שבהודו. העבירה קורסים לטרנספורמציה אנרגטית, הילינג ומדיטציה גם ביפן, אירופה, ארה"ב ודרום אמריקה. מהראשונות בארץ שטיפלו ולימדו לטפל עם תמציות פרחי באך.

סמבביה השתלמה בחו"ל ב :
- Advanced Energy Work Training at Rajneesh International University in Oregon, USA
- Holistic massage and Korean Acupressure in Los Angeles
-Movement Therapy in Seattle
- Hypnotherapy at The Hypnotherapy Institute of California.
- Reiki 1 & 2 & 3, India .
- Hypnosis Training in Osho Multiversity, Poona, India.

לפרטים נוספים
 בספרה של סמבביה "communion with nature"
 
אפשר להשיג את הספר, את תמציות הפרחים והתליונים האנרגטיים בחנות האתר. ניתן להזמין ולקבל אותן בדאר.
 
תמציות פרחי התודעה- Buddhafield Flowers , מאירות את הנושאים ומשחררות את הכאבים שאנו פוגשים בחיי היום יום, תומכות ברוגע ושלוה פנימית, בגוף בריא, בחיים מלאי יצירה, באהבה בריאה ומאוזנת, ובחיינו הזוגיים והרוחניים.
התמציות מכילות תדרים של פרחים שונים ועוזרות להמסה והרגעה של מתחים במישור המנטאלי, רגשי, גופני והרוחני.
משתמשים בתמציות לאיזון רגשי/אנרגטי, והן ומחזקות גוף ונפש, מעצימות את זרימת אנרגיית החיים שבנו , ומחברות אותנו למהותה של הנשמה והגשמתה בעולם.
 

מה הן תמציות פרחי התודעה?
תמציות הפרחים הן הגופים האנרגטיים (התדרים) של 33 פרחים שונים שנאספו ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי.
התמציות נוצרו על ידי מא אננד סמבביה במשך השנים הרבות בהן לימדה בקומונה הבינלאומית של אושו בפונה הודו, המכונה ה'בודהה - פילד' 'The Buddhafied' וטעונות בתדרים הגבוהים של המקום. מכן גם שמן של תמציות הפרחים.
התמציות נוצרו בשנות ה-90 במשך כ-7 שנים תוך כדי תקשור עמוק עם הטבע, והתחברות לצורך האישי והקולקטיבי של אלפי איש שהגיעו לאשרם בפונה מרחבי העולם,
ללמוד מדיטציה ולהיפגש עם עצמם האמיתי.
 
לאילו מקרים התמציות יכולות לעזור ?
 •  עוזרות לשחרור מתחים, טראומות, פחדים חרדות, דיכאון, עייפות כרונית, חוסר שינה
 • למקרים של היפר-אקטיביות, הפרעות קשב , חוסר ריכוז, 
 •  מחזקות את המערכת החיסונית ומונעות מחלות ואלרגיות!
 • תומכות בגוף ונפש צעירה- באנטי-אייג'ינג!
 •  לאיזון מערכת העצבים ושחרור מהתמכרויות- אכילה אובססיבית, עישון וכו'
 •  לבעיות נשים- מיניות, מחזור, הורמונים, מנפאוזה, ציסטות , לידה ועוד
   
 •  מחזקות את הביטחון, הדימוי והערכה העצמית 
 •  מביאות הומור וקלילות ויצירתיות לחיי היומיום לאושר וסיפוק פנימי
 • משפרות את התקשורת האישית, הזוגית והמינית- לזוגות במשבר.
 •  תומכות בשקט פנימי, מדיטציה, אהבה, שמחה והתעלות רוחנית.
*התמציות גם עוזרות לשחרר כאבים פיסיים- כמו כאבי גב, בטן וכדומה.
 
אבחון אנרגטי ולקיחת התמציות בזמן עשוי למנוע מחלות רבות!

 
 
איך נעשה הריפוי עם תמציות הפרחים, איך הן עובדות?

תארו לכם שאתם מציפים ושוטפים את גופכם מבפנים מידי פעם במים טהורים הנושאים בתוכם מספר טיפות של תמציות פרחים עם ויברציות של איכויות חיוביות לפי הצורך האישי שלכם, כמו: שקט ורוגע או חיות וערות, שמחת חיים, תדרים של אהבה, מרכוז ובהירות של מחשבה, בטחון והערכה פנימית, אנרגיה יצירתית, הומור וצחוק...

לפי הבנתי, תנועה מעודנת זאת, אותם תדרים שאינם נראים לעין או אינם נחווים על ידי החושים הרגילים, היא אנרגיית החיים הזורמת בכל אדם, יצור חי, צומח ודומם. ללא זרימה שוטפת של אנרגיה זאת בתוכנו אנו חולים- 'חצי חיים' או מתים.

הריפוי קורה ברמה האנרגטית. מלבד הגוף הפיסי יש לנו עוד 6 גופים אנרגטיים מעודנים, כשכל אחת מ-7 הצ'אקרות היא מרכזו של אחד מהגופים. תדרי הפרחים מציפים את הגופים האנרגטיים, ויוצרים אינטראקציה עם שדה האלקטרו מגנטי שלנו(הגופים מעודנים), הגורמת לאנרגיית החיים ומצב בריאותינו הטבעי לזרום. תמציות הפרחים עוזרות להמסה ושחרור מתחים מצטברים במישורים השונים, מחזקים ומאזנים אותנו, ובכך מסיעות במניעת היווצרותם של מחלות שונות בגוף ובנפש.
השימוש בתמציות הפרחים מביא לזרימה הרמונית וריפוי התדרים שלנו, פותח אותנו לתובנות עמוקות הקשורות לנושאים אתם אנו מתמודדים. עם התובנות מגיעה בהירות היוצרת ריפוי וטרנספורמציה אמיתית.
 
הפרחים, בהיותם שליחים 'מהעולם האחר', היותר מעודן, הם תודעה נקייה המחוברת למקור ההוויה, ויכולים לחבר אותנו עם מקור ההוויה בתוכנו, עם הנשמה, ולבטא זאת דרך המחשבות, הרגשות והגופים. הם עוזרים לנו לאינטגרציה של הנשמה והאישיות שלנו, ואז לחיות בעולם מתוך פרספקטיבה מאוחדת ושלמה.
 
תמציות הפרחים יוצרות בנו תודעה רחבה יותר ויכולת התבוננות, ומכאן פחות הזדהות עם המחשבות החולפות בראשינו, הסבל והדרמות שהחיים מביאים לנו. עם מודעות יתר נפסיק גם ליצור בעצמינו את הדרמות, ונגלה שהחיים שלנו הרבה יותר שלווים.
 
 
אפשר למנוע מחלות בעזרת תמציות הפרחים. זאת על ידי אבחון אנרגטי מוקדם, שדרכו נוכל לזהות בהילה שלנו את המקומות האנרגטיים החלשים בנו, העלולים לפתח מחלה במישור הגופני. על ידי שימוש בתמציות המתאימות נחזק את ההילה ובכך נוכל למנוע מראש התפתחות של מחלות שונות בגופינו הפיסי.
 
תמציות פרחי התודעה, תומכות בריפוי עמוק, במדיטציה, ובטרנספורמציה רוחנית על ידי שהן מרחיבות את התודעה.
 
 
 
 


התמציות מציפות את ההילה שלנו, את מרכזי האנרגיה- הצ'אקרות, את הגופים האנרגטיים והמרידיאניים שלנו,
בוויברציות חיוביות של מודעות גבוהה יותר.

 
צילומים קרליאנים:
 
בצילום העליון רואים מצב הילה עם 'חורים אנרגטיים', התחושה הפנימית היא תשישות ואפיסת כוחות, רגע לפני מחלה.
בצילום שמתחתיו רואים את מצב ההילה כחצי שעה לאחר שתיית תמציות פרחים, אפשר לראות את התמציות בפעולתן, התרחבות אנרגטית היוצרת מצב מחוזק של האדם.
 
אדם עם הילה מורחבת פחות מטולטל ומושפע ממחשבות/דעות ורגשות של אנשים סביבו, ומכאן אדם כזה מרגיש יותר חיוניות ואנרגטיות, יותר מפוקס ושופע יצירתיות. הדרך הטובה ביותר להגן על עצמינו מאנרגיות שליליות היא לחזק את ההילה שלנו.

מדיטציות רבות ושונות פותחו במשך אלפי שנים ליצירת מצב התרחבות זה. הפרחים, שליחים מעולם הטבע, תומכים אף הם במדיטציה ובמצב של תודעה מורחבת.
 
על מהות ושיטת הטיפול עם תמציות פרחי התודעה 

אני קוראת לשיטת הטיפול שלי עם תמציות פרחים -  " Flower puncture''
זהו טיפול הוליסטי לאיזון אנרגטי של הגופים הפנימיים שלנו באמצעות תמציות פרחים. אפשר לקרוא לו גם ריפוי בתדרים. הטיפול דומה לאקופונקטורה, אבל במקום מחטים משתמשים בתדרים של פרחים, ולכן קראתי לו   " Flower-puncture''
 
מהות הטיפול היא יצירת איזון במערכת האנרגטית- החיסונית, הרגשית, העצבית, והפיזיולוגית של המטופל, הכולל זיהוי ושחרור דפוסים מחשבתיים רגשיים ורוחניים.
 
לאחר שיחה מקדימה עם המטופל, אני מתחילה את הטיפול בישיבה, בקריאה אנרגטית של ההילה של המטופל שממקדת אותנו מעבר לכל המחשבות וההשערות שהעלנו בשיחה לגבי מקור הבעיה. נעשית קריאת מצב הגופים האנרגטיים וזיהוי החסימות האנרגטיות בעזרת תמציות הפרחים, המשקפים לנו את הנושא או הנושאים הכי חשובים לטפול בחיי המטופל, וזקוקים להארה ואיזון.
 
ואז נעשה הצעד הבא – הטיפול שהוא הילינג אנרגטי שנעשה בשכיבה, והנחת בקבוקי התמציות שנבחרו על גופו של המטופל בנקודות מפתח העשויות לעזור לאנרגיה שלו לזרום. תוך כדי זה אני עושה בידיי עבודת ניקוי, חיזוק, הילינג ואיזון אנרגטי ועוזרת לזרימת אנרגיית החיים בין הצ'אקרות השונות. בודקת את מצב הגופים השונים ואת ההילה שמתרחבת יותר ויותר תוך כדי תהליך הריפוי ושחרור מתחים מהגופים השונים.
 
המטופל נכנס בדרך כלל למסע פנימי והתבוננות בהתרחשות הקורת בגופים המעודנים שלו, שם משתחררים תוך כדי התהליך מתחים רבים ואז מתחיל גם האיזון במישורים השונים. רמת הרגישות של המטופל עולה ונוצרת התרחבות של התודעה.
תוך כדי רגיעה מדיטטיבית, היוצרת שלווה פנימית עמוקה, מתרחשת הטרנספורמציה והחיבור בו נפגש האדם עם מהותו הטבעית. ברוב המקרים המטופלים מדוחים לי שמעולם לא חשו רוגע כזה עמוק, מנוחה פנימית כזאת כמו שחוו במשך הטפול כשבקבוקי תמציות הפרחים הונחו על אזורים בגופם באופן מאוד מדויק. תהליך הריפוי לוקח בדרך כלל בין 20 ל-40 דקות.
לאחר מכן מגיע הזמן לשיתוף של המטופל לגבי התחושות והחוויות שעברו עליו בגוף הפנימי תוך כדי התהליך. לשוחח ולהבין את המסר מכל אחת מהתמציות שעלו למטופל במשך התהליך, ועל האיכויות שהן מציעות לו בכדי לטפל בנושאים הבוערים בחייו.
 

 
הטיפול עם תמציות הפרחים הינו טיפול הוליסטי, כלומר, הטיפול נעשה באדם השלם –מאזן אותו בו זמנית ברמה המנטלית, רגשית, רוחנית וגופנית. ישנם תמציות מפרחי-התודעה העובדות לחיזוק ואיזון המערכת החיסונית, העצבית, הרגשית, המנטלית והרוחנית.

שימוש בתמציות הפרחים אינו מעין אספירין לשיכוך מידי וזמני של כאבים. זהו טפול המטפל במקור, בנסיבות הבעיה.
ישנו מקור, סיבות למצב של סטרס מתמשך, לנדודי שינה, דפרסיה, כאבי ראש, גב, בטן, בעיית קשב וריכוז, הרגלים ממכרים וכדומה. אלא הם רק סימפטומים, איתותים ראשוניים המצביעים על מצב פנימי, נפשי לא נינוח.
מומלץ להביא למודעות ולטפל במצבים נפשיים אלו בזמן, כי הם עלולים לעיתים להתפתח עם השנים למחלות קשות יותר. אנו רוצים לגלות את המקור, הסיבה הנפשית הגורמת לסימפטומים, לגלות אפוא נמצא חוסר ההקשבה לעצמי והדיוק בחיי, ואז לרפא ולאזן אותו.
 
פעמים רבות הטיפול בעזרת תמציות הפרחים הינו תהליך שבמהלכו אנו נוגעים בכאב הנמצא במעמקי התת מודע שלנו, תדרי פרחי התודעה מביאות אותו למודעות על מנת שיהיה אפשרי לרפאו. לעיתים הטפול הוא מעין ניתוח 'מטאפיזי' או טיפול שורש. הטיפול הוא בשורש הבעיה, והתובנה מאפשרת את הטרנספורמציה (השינוי), ריפוי אמיתי שבמהלכו גם הסימפטומים, הכאבים, המתחים והרגלים אובססיביים שונים עשויים לנשור מאליהם.
 
בתום הטיפול אני מכינה למטופל בקבוק של 30 מל' ובתוכו מים נקיים ומעט ברנדי שמטרתו שימור התמציות למספר שבועות, לזה אני מוסיפה מספר טיפות מכל תמצית.  אני מכינה בדרך כלל תרכובת של 5-7 תמציות פרחים שונות המדויקות לו ביותר, המשקפות אספקטים שונים לחוסר האיזון הבא לידיי ביטוי במצבו. התרכובת עצמה יוצרת תמצית החזקה מכל סך התמציות.
לקיחת התמציות הוא לשם עיגון והטמעת האיזון שנעשה בטפול. להזכיר, ולהרגיל את הגוף הפנימי לשינוי שנעשה.
 
 איך נעשה השימוש בתמציות הפרחים?
 
השימוש נעשה על ידיי לקיחת 4-5 טיפות ישירות מהתרכובת מתחת ללשון או מדוללות בחצי כוס מים(ממליצה) ושתיה איטית, במשך 4-5 פעמים ביום. יש לגלגל בפה ולבלוע, לקחת מספר נשימות עמוקות יותר כדי לפזר את תרכובת התמציות בגופים המעודנים.

 לקיחה התמציות לפני השינה חשובה במיוחד כי תהליכי ריפוי מעמיקים בעת מנוחה או שינה. אני ממליצה לקחת שוב כדבר הראשון בבוקר, בזמן שהגוף פתוח ורגיש יותר לקבלת התדרים המעודנים של הפרחים, ואז עוד פעמיים שלוש במשך היום.

אפשר גם להכין לעצמינו בקבוק  של חצי ליטר או ליטר מים, לטפטף 8-12 טיפות מתרכובת התמציות. לערבב קצת על ידי שקשוק הבקבוק ולשתות מידי פעם במשך היום.
 
ממליצה גם להשתמש בבקבוק התרכובת במצב של מנוחה או במדיטציה בישיבה או שכיבה כשהבקבוק עם התרכובת מוחזק או מונח על הגוף במקום המרגיש צורך תמיכה. אני אישית אוהבת להירדם עם הבקבוק עלי ולהתעורר בבוקר כחדשה ורעננה...
שימוש נוסף בתמציות הוא דרך ענידת תרכובת תמציות מיוחדת בתליון אנרגטי וגם דרך עבודה עם קלפי הפרחים. 

 

לסיכום... דרכים שונות לשימוש בתרכובת התמציות:
 
1. לשים 4 טיפות מתרכובת התמציות בחצי כוס מים(מומלץ!) ולשתות לאט... מומלץ 4-5 פעמים ביום. 

2. אפשר לקחת מהתרכובת 4 טיפות ישירות מתחת ללשון לגלגל בפה, לבלוע, ולקחת כמה נשימות עמוקות בכדי לפזר את תדרי הפרחים בגופים הפנימיים. מומלץ לעשות זאת 4-5 פעמים ביום.

3. לשים 8-12 טיפות בבקבוק מים ולשתות מידי פעם במשך היום

4. אפשר לטפטף ולמרוח בעדינות על מקומות מסוימים בגוף

5. אפשר להניח את הבקבוק על מקום מסוים בגוף, לנוח ולהתחבר לתדר שלו... 
לכמה זמן צריך לקחת את התמציות?
 
בדרך כלל אפשר להבחין בהשפעת התמציות דיי מהר. לעיתים השימוש קצר מאוד. תלוי באדם, ברגישותו לאנרגיות של תמציות פרחים ובעומק הבעיה. לעיתים יש צורך בתמצית מסוימת או תרכובת של מספר תמציות רק בלקיחה חד- פעמית והדברים מתאזנים. אבל לרוב יש צורך במספר ימים, שבועות,  ולעיתים גם חודשים.  
כל בקבוק תרכובת של 30 מל' מספיק בערך ל- 2-3 שבועות. לעיתים לקיחה במשך שבוע מספיקה ולעיתים האדם מרגיש להמשיך ולקחת עוד בקבוק או יותר.
בשלב מסוים האדם מרגיש שאין לו צורך לקחת יותר את התמציות וזוהי אינדיקציה שהתמציות עשו את שלהם לפחות בתקופה מסוימת זאת.
אפשר אז לבוא לבדיקה נוספת. יש מצב שחלק מהתמציות זקוקות עדיין להמשך והשלמת התהליך ויהיו חדשות שיתוספו להן.
לעיתים, ישנם תמציות החוזרות על עצמן בתקופות שונות כחלק מתרכובות שונות ועובדות בעומק נוסף על דפוס מסוים, בדרך כלל דפוס עמוק ומוכר לנו.
 

אם האדם לוקח תמצית פרחים שאין לו צורך בה הוא לא יחוש שום אפקט כי המחסום אינו בנמצא...
אין לתמציות תופעות לווי לא נעימות, ההיפך, האדם חווה בזמן לקיחתן בהירות, התרוממות רוח, קלילות, מרגיש יותר את עצמו הטבעי.
 אין אפשרות להתמכר לתמציות, כשהן סיימו את פעולתן, אנו חשים שאין לנו צורך להשתמש בהם יותר.
 
 
 
 
על סמבביה (יוצרת השיטה).
סמבביה חזרה לישראל אחרי 25 שנות למידה והדרכה בקומונה הבינלאומית של אושו בפונה שבהודו. העבירה קורסים לטרנספורמציה אנרגטית, הילינג ומדיטציה גם ביפן, אירופה, ארה"ב ודרום אמריקה. מהראשונות בארץ שטיפלו ולימדו לטפל עם תמציות פרחי באך.

סמבביה השתלמה בחו"ל ב :
- Advanced Energy Work Training at Rajneesh International University in Oregon, USA
- Holistic massage and Korean Acupressure in Los Angeles
-Movement Therapy in Seattle
- Hypnotherapy at The Hypnotherapy Institute of California.
- Reiki 1 & 2 & 3, India .
- Hypnosis Training in Osho Multiversity, Poona, India.

לפרטים נוספים
 בספרה של סמבביה "communion with nature"
 
אפשר להשיג את הספר, את תמציות הפרחים והתליונים האנרגטיים בחנות האתר. ניתן להזמין ולקבל אותן בדאר.
הוספת תגובה

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp