שיתופים חמים מסדנת סוף שבוע: "סודות הטנטרה לזוגיות מודעת" יולי 2016
 
"סמבביה אהובה, תודה על מתנה לחיים..... על מסע מרתק אל תוך עצמנו פנימה, ולעוד מימדים....
על נשימה לנשמה, על המתנה שאת ובך.... תודה תודה ועוד אחת...." יפית.
 
 
על עוררות אנרגיית החיים/האנרגייה המינית, התשוקה לחיות...
"הסדנא שלך עוררה בי תהומות ישנים, כאש ייצרית ופועמת מבפנים, היא החלה שוב לבעור בתוכי. בלחש הגחלים שהיה שקט ובקושי נושם, האוויר שקיבלתי אצלך וממך, הדליק זיקים ראשונים, והנה היא שוב מתחילה בבערה קטנה להתעורר, רוצה לחיות מתוך עצמה, ומבקשת שלא אפריע לה, ואמשיך להזין אותה בחיים."
 
על אהבה הערכה עצמית והעצמה
"הדיאלוג עם הילדה שבתוכי, העלה ועורר תכנים שלא הייתי מודעת לקיומם. כילדה הרואה ואינה ניראת, שעברה מסע חיים...... יש לכך השפעות על התחום הזוגי בשלב זה בחיי. כגרושה מזה 4 שנים, ולאחר ניסיונות שמתחילים לעייף.... חידדה בי הילדה את התובנה שאיני צריכה לחפש את הערכה, ההערצה, הכמיהה בכדי להרגיש ראויה מ'בחוץ'. אני מספיק מלאה בתוכי מהרבה זוויות בכדי להכיל ולאוהב את עצמי כיחידה שלמה. ושהגיע הזמן לשחרר אם לא קונקרטית לפחות רגשית ומנטאלית, קשרים שהם לא בריאים עבורי מחד, ולהפסיק את מסע החיפוש מנגד.
אמנם אני אישה עצמאית בכל המובנים, ועל פניו כלפי חוץ הסביבה רואה בי כאישה חזקה מאוד.... אך בתוכי אני ממהרת להיות תלויה רגשית בבני זוג..... אבודה.... מחפשת את המיזוג וההבלעות בכדי להרגיש נוכחת.....
הסדנא אספה אותי!!!! הילדה העצימה אותי!!!!!!
הכל קיים בתוכי......
השלם הזה הוא אני.....
מרגישה שהעמוד השידרה הפנימי שלי יתייצב, ההוויה הפנימית שלי מלאה, עטופה בשלם...."
 

על תקשורת בין אישית/אינטימית

"התרגיל של 'איך אתה מרגיש... בזוגות - אף הוא הבהיר לי, עד כמה אני מתמסרת לצרכיו של האחר, טוטאלית ברצון להעניק, לטפל - ולהשאיר את עצמי איננה.... אבל למען. הסדנא הזו חיזקה את החשיבות של להישאר נאמנה לעצמי, קשובה ל'מה אני מרגישה' - להיות קשובה לאחר, אבל לשמור על השלם שבי.
זוהי דרך - שאני מרגישה שקיבלתי דחיפת זינוק עצומה בסדנא אצלך."
 
 
 
מכתבים מאת משתתפי הקורס להעצמה אישית – 'משוחרר וטבעי', טרנספורמציה בדרך הטנטרה :

שמי הילה ולפני כחמישה חדשים סיימתי את הקורס 'משוחרר וטבעי - טרנספורמציה בדרך הטנטרה', בהנחייתה של סמבביה, ובקרוב אתחיל את קורס ההילינג ותמציות הפרחים.
הגעתי לקורס אחרי השתתפות בקורסים רבים והיכרות עם מורים שונים. במהלך הקורסים הללו התפתחתי רוחנית והעמקתי בהיכרות שלי עם עצמי. אולם חשתי שעדיין לא פגשתי בעבודה שעמוק בתוכי אני יודעת שהיא קיימת – עבודה עם הגוף והמיניות, אך כזו שאינה זונחת את המטרה שלשמה נוצרה – התפתחות רוחנית ומודעות.
הקורס 'טרנספורמציה בדרך הטנטרה' איפשר מרחב עבודה נכון ומותאם הן לתלמידים חדשים שזוהי להם צעידה ראשונה בדרך המודעות והרוח, כמו גם לתלמידים מנוסים יותר אשר מבקשים להעמיק באומץ פנימה.
תחילתו של הקורס הינה אינטנסיבית מאד (סוף שבוע מרוכז) וניתן לחוש בשינוי חד שנוצר כבר מיד לאחריה. שלא כמו בסדנאות סופ"ש, הקורס מנצל את הפתיחה החזקה שנוצרה באמצעות העבודה האינטנסיבית כקרש קפיצה להמשך עבודה ממושכת ע"י פגישות אחת לשבוע – דבר המאפשר המשכיות, כמו גם הבשלה והפנמה טובים יותר של דרך החיים הטנטרית, והטמעתה ביום-יום, במציאות של חיינו. בכל שבוע ניתנו לנו שיעורי בית ותרגולים על מנת לחזק את האחיזה של המודעות בחיינו הארציים.
אני כותבת מילים אלו כהמלצה אישית, ומתוך רצון לעודד אתכם, המרגישים קול פנימי המבקש לעשות את הצעד ולעבור למצב של חיים מודעים, חיים בעלי משמעות, כמו גם לאלו שכבר פתחו את השער לעבר חיים שכאלה ומבקשים לעצמם תמיכה והנחייה בכניסה עמוקה יותר פנימה ברובד הפיסי, הרגשי, המנטאלי והרוחני. הקורס חולל אצלי שינוי אמיתי בייחוד בעניין ההישרדותי שנעשה יותר קל ופשוט. אין לי ספק שעם נכונות והתמדה תזכו גם אתם לחולל את השינויים שאתם מבקשים לעצמכם, בעזרתה התומכת, הנעימה והרגישה של סמבביה.
תודה,
הילה.
 
ועוד-
 
"נרשמתי לקורס 'טרנספורמציה בדרך הטנטרה' עם בת זוגתי ושותפתי בעבודה. אחד השינויים המידיים ששמנו לב אליהם שהפסקנו לריב ולהתווכח על שטויות. עבודתנו המשותפת נעשתה יותר ממוקדת והתוצאות נראות בהתאם. לאחר המדיטציה הדינאמית שעשינו יחדיו בבית מצאנו עצמנו ברקוד רומנטי..." ציטוט מדבריו של אחד המשתתפים.
 

"סמבביה, אני רואה את עצמי היום כמישהי שנחתה על האדמה, מישהי שעד כה פחדה לעמוד ורק ריחפה מעל. אני מרגישה צימאון להתחבר לכאן ועכשיו ולמה שיש. אני מתחברת, מגיבה, קשובה, יוזמת במונחים של עשייה. הרבה יותר סבלנית כלפי עצמי ואחרים" א. ק.

ועוד משתתף בקורס: "שמתי לב שאני קם מידי בבקר מוקדם שלא כהרגלי, עם הרבה אנרגיה להתחיל את היום..." ע
 

שתוף מיד בתום התהליך של ה-3 חודשים 

שלום סמבביה,
מה עבר עלי במשך התהליך? מה אני מרגישה ואיך אני מתנהלת.
הדבר שמאד בולט זה באמת הניקיון שנעשה בגופי וע"י כך כל מיני מחושים וכאבים עזבו אותי.
אני מרגישה שמה שלא שייך לי אני פשוט לא מכניסה יותר לתוכי וזה עוזר לי מאד בעיקר רגשית, לשמור על שלווה מאד מאד משמעותית עבורי.
הרבה פחות שופטת את עצמי לחומרה מפעם וגם לא נותנת לאחרים לעשות זאת.
הרבה פחות עוסקת בלרצות אחרים ולמדתי להסביר/להבהיר זאת בצורה שאינה פוגעת באחר ובודאי שומרת עלי.
אני מדברת יותר בשלווה ושקט. ראיתי וחוויתי בחופשה שלי ושל בעלי שדברים שבעבר היו מכעיסים או מקוממים אותי עברו עלי בשוויון נפש מתוך בחירה.
ברור לי מאד שאני עדיין בתהליך ויש עוד דרך אך יש שיפור ענק באיכות החיים שלי בעקבות התהליך. למדתי לקחת דברים בקלות רבה מאשר קודם.
בעקבות כל זאת אני מדברת אחרת עם אנשים אחרים, אני פחות כעוסה, פחות נעלבת, פחות כואבת פיסית ורגשית, מאד נינוחה ונהנית מזמני איכות במסגרות שונות.
האינטימיות ביני ובין בעלי ממש עברה תהפוכה גדולה מאד לחיוב וממש טוב לנו יותר בצורה מאד משמעותית. אני מבינה שדברים מסוימים שאני לא אוהבת בבעלי זו מראת נפש שלי שאלה דברים שאני לא אוהבת בעצמי והרבה יותר נוח לי לא לאהוב זאת אצלו. גם כאן יש שינוי. למדתי לנווט בין ההתפתחות הרוחנית שלי לבין הפולניות שלו. כל פעם יותר ויותר וזה כמובן עוזר מאד. הוא מאד נהנה מכך שאני שלווה יותר ובזכות זאת בהחלט יש שינוי באווירה בבית וזה תמיד כף גדול כשדברים משתנים לטובה.
בעקבות ניקוי הצ'קרה הראשונה חלו שינויים מאד טובים גם בסקס וגם באינטימיות בינינו וזה אחד הכפים הכי גדולים בחיינו, בחיי!!!
אני מעריכה שיש דברים בהתנהלות שלי ובביטחון העצמי שלי שהשתנו לטובה ואני מודדת זאת לפי התגובות של אנשים שונים אלי ומן הסתם יהיו דברים שיצאו לאור עם הזמן.
אני רוצה להודות לך מאד על שהענקת לי/לנו. המון תודות
א.כ.
 
'הטרנספורמציה שלי' – מכתב ממשתתפת בקורס נשים 'אישה של עצמה-אישה של עוצמה', טרנספורמציה בדרך הטנטרה.

אני לא זוכרת את עצמי לפני הקורס "טרנספורמציה בדרך טנטרה" של סמבביה.
לא שזה היה לפני כל כך הרבה זמן מאז התחלתי את הקורס, פשוט אני לא מה שהייתי קודם, כלומר מקודם לא הייתי אני. לא הייתי מספיק אני, לא הייתי מספיק אף אחד אחר ופשוט- לא הייתי.
לו יכולתי רק לדעת מה הקורס הזה יעשה לי בחיים, הייתי רצה להירשם אליו עוד לפני הרבה זמן. עכשיו אני גם יודעת שהוא שינה לי את החיים, או, במילים אחרות, החזיר אותי לחיים.
אני לא רגילה לכתוב במילים יפות כאלה, אבל אני מרגישה שכאן אינני יכולה לכתוב בצורה אחרת.
אכתוב בכנות: מה אני עכשיו-
אני בן אדם כנה, כנה עם עצמי וכנה עם אחרים. אני לא מתביישת להגיד את האמת, אני לא מתביישת לא להסכים עם אנשים רק כדי שיחשבו שאני "בסדר". אני לא "מלקקת לאנשים" יותר, (והייתי אלופה בזה פעם) אני מכבדת ואוהבת את עצמי מספיק כדי לא לעשות את זה יותר. ואני מרגישה טוב עם זה!
אני לא מפחדת מעצמי, מהפחדים שלי, מהרגשות שלי, מהתגובות שלי, מהייחוד שלי.
אני הרבה יותר חופשייה ומשוחררת מדפוסי חשיבה מקבעים, משנאה, מכעסים, מלהאשים ומלהיות קורבן. החזרתי את האחראיות על החיים שלי לעצמי. ולכן אני לא סובלת יותר, כי אני לא קורבן יותר! החיים שלי הם רק שלי ואני עושה אותם מאושרים.
וכאשר אני עוד פעם נופלת לתוך הבור של רחמים עצמיים, אני יודעת מה אני צריכה לעשות כדי להוציא את עצמי משם. כדי לעזור לעצמי במו ידיי.אני חזקה ויכולה לעשות את זה.
נפגשתי עם הפחדים שלי, ראיתי אותם מקרוב, דיברתי איתם, הרחתי אותם, הייתי פחד. אבל מתברר שמה שהכי הפחיד אותי– זה הפחד עצמו. ואין שום דבר לפחד ממנו. אז הפסקתי לפחד.
ראיתי מוות, פגשתי אותו, חווייתי אותו, מתתי. נולדתי מחדש ועכשיו אני לא מפחדת למות.
וזה משחרר.
הייתי במרכז שלי, הייתי Consciousness, הייתי אפס, הייתי כלום- שקט. הייתי עצמי.
וזה כמו להיות בבית, אבל כל הזמן. אפילו אם אין בית, אפילו אם אין הורים, אפילו אם אין כלום, אפילו אם כל העולם מתפרק. זה אושר וזה גם ביטחון.
יש עוד הרבה נושאים ומקומות בתוכי שנפתחים אליי במשך הזמן. הם רוצים ריפוי, הם מתעוררים, הם באים להשתחרר. העבודה אף פעם לא נגמרת. אבל אחרי הקורס שעשיתי, לא משנה מה יקרה, אני יודעת מה האמת שלי, מי אני, מה בתוכי.
יש לי בית בתוכי. בית נקי. בית שלומד לאהוב. תמיד.

באהבה, בשמחה, ובתודה אין סופית לסמבביה מטאטי קיזילוב 13.05.08
 


הרשמים שלי מהקורס טרנספורמציה דרך הטנטרה:

"עברתי תהליך די עמוק, מאד נהניתי מהמדיטציות שעזרו לי לאזן את הצ'קרות שלי. תכלס, מבחינת המציאות מה שהשתנה אצלי לטובה זה כל נושא הכסף והפרנסה. למדתי לנהל כסף, אני בדרך לסגור את המינוס שלי ולהתחיל להתפרנס ברצינות מהוראה פרטית. למדתי לשים גבולות לאנשים, ללקוחות שלי-תלמידים, למדתי מה הערך שלי, ולדעת לקבל יותר. עליתי מדרגה ואני ממשיכה לעבוד על עצמי ולהגשים עוד חלומות. תודה רבה שהיית המדריכה שלי מאחלת לך בהצלחה עם עוד הרבה מאד תלמידים."

בברכה יהודית. 
 

מספרת מיטל, בוגרת הקורס לנשים- "אישה של עצמה-אישה של עוצמה":
"הקורס הוא מסע לעבר עצמך למקומות שבהם אתה ניפגש עם הבעיות, המועקות וחוסר שקט, שיושבים לך בראש בכל תחומי החיים שלך... מקום שבו יכולתי להתפתח ולצמוח... זה הדבר האמיתי, והכול בזכות מי שמעבירה אותו. אני שמחה שנפל בחלקי להכיר את סמבביה, אישה עוצמתית ומיוחדת, שמעבירה את הדברים בצורה עמוקה עדינה ומדויקת.
 
הקורס מומלץ לכל מי שרוצה להיות אישה משוחררת שחיה בנוח בעור של עצמה, שליוה ובטוחה בעצמה. 
הקורס נותן כלים כדי להעמיק את ההתבוננות שלך על עצמך ולשחרר את כל מה שלא חשוב. להיות אדם שלם. תודה ענקית לסמבביה על החוויה ועל הדרך החדשה"
 

* זה עתה דווח לי ששני בוגרי הקורס מצאו להם זמן קצר אחרי הקורס בנות זוג לחיים והתחתנו...שיהיה במזל טוב!
הפעם עשו זאת הגברים.
בדרך כלל הנשים מדוחות לי על ילדים הנולדים זמן קצר בתום קורס הנשים...נחשו מתי נוצרו?
 

 


שיתופים חמים מסדנת סוף שבוע: "סודות הטנטרה לזוגיות מודעת" יולי 2016
 
"סמבביה אהובה, תודה על מתנה לחיים..... על מסע מרתק אל תוך עצמנו פנימה, ולעוד מימדים....
על נשימה לנשמה, על המתנה שאת ובך.... תודה תודה ועוד אחת...." יפית.
 
 
על עוררות אנרגיית החיים/האנרגייה המינית, התשוקה לחיות...
"הסדנא שלך עוררה בי תהומות ישנים, כאש ייצרית ופועמת מבפנים, היא החלה שוב לבעור בתוכי. בלחש הגחלים שהיה שקט ובקושי נושם, האוויר שקיבלתי אצלך וממך, הדליק זיקים ראשונים, והנה היא שוב מתחילה בבערה קטנה להתעורר, רוצה לחיות מתוך עצמה, ומבקשת שלא אפריע לה, ואמשיך להזין אותה בחיים."
 
על אהבה הערכה עצמית והעצמה
"הדיאלוג עם הילדה שבתוכי, העלה ועורר תכנים שלא הייתי מודעת לקיומם. כילדה הרואה ואינה ניראת, שעברה מסע חיים...... יש לכך השפעות על התחום הזוגי בשלב זה בחיי. כגרושה מזה 4 שנים, ולאחר ניסיונות שמתחילים לעייף.... חידדה בי הילדה את התובנה שאיני צריכה לחפש את הערכה, ההערצה, הכמיהה בכדי להרגיש ראויה מ'בחוץ'. אני מספיק מלאה בתוכי מהרבה זוויות בכדי להכיל ולאוהב את עצמי כיחידה שלמה. ושהגיע הזמן לשחרר אם לא קונקרטית לפחות רגשית ומנטאלית, קשרים שהם לא בריאים עבורי מחד, ולהפסיק את מסע החיפוש מנגד.
אמנם אני אישה עצמאית בכל המובנים, ועל פניו כלפי חוץ הסביבה רואה בי כאישה חזקה מאוד.... אך בתוכי אני ממהרת להיות תלויה רגשית בבני זוג..... אבודה.... מחפשת את המיזוג וההבלעות בכדי להרגיש נוכחת.....
הסדנא אספה אותי!!!! הילדה העצימה אותי!!!!!!
הכל קיים בתוכי......
השלם הזה הוא אני.....
מרגישה שהעמוד השידרה הפנימי שלי יתייצב, ההוויה הפנימית שלי מלאה, עטופה בשלם...."
 

על תקשורת בין אישית/אינטימית

"התרגיל של 'איך אתה מרגיש... בזוגות - אף הוא הבהיר לי, עד כמה אני מתמסרת לצרכיו של האחר, טוטאלית ברצון להעניק, לטפל - ולהשאיר את עצמי איננה.... אבל למען. הסדנא הזו חיזקה את החשיבות של להישאר נאמנה לעצמי, קשובה ל'מה אני מרגישה' - להיות קשובה לאחר, אבל לשמור על השלם שבי.
זוהי דרך - שאני מרגישה שקיבלתי דחיפת זינוק עצומה בסדנא אצלך."
 
 
 
מכתבים מאת משתתפי הקורס להעצמה אישית – 'משוחרר וטבעי', טרנספורמציה בדרך הטנטרה :

שמי הילה ולפני כחמישה חדשים סיימתי את הקורס 'משוחרר וטבעי - טרנספורמציה בדרך הטנטרה', בהנחייתה של סמבביה, ובקרוב אתחיל את קורס ההילינג ותמציות הפרחים.
הגעתי לקורס אחרי השתתפות בקורסים רבים והיכרות עם מורים שונים. במהלך הקורסים הללו התפתחתי רוחנית והעמקתי בהיכרות שלי עם עצמי. אולם חשתי שעדיין לא פגשתי בעבודה שעמוק בתוכי אני יודעת שהיא קיימת – עבודה עם הגוף והמיניות, אך כזו שאינה זונחת את המטרה שלשמה נוצרה – התפתחות רוחנית ומודעות.
הקורס 'טרנספורמציה בדרך הטנטרה' איפשר מרחב עבודה נכון ומותאם הן לתלמידים חדשים שזוהי להם צעידה ראשונה בדרך המודעות והרוח, כמו גם לתלמידים מנוסים יותר אשר מבקשים להעמיק באומץ פנימה.
תחילתו של הקורס הינה אינטנסיבית מאד (סוף שבוע מרוכז) וניתן לחוש בשינוי חד שנוצר כבר מיד לאחריה. שלא כמו בסדנאות סופ"ש, הקורס מנצל את הפתיחה החזקה שנוצרה באמצעות העבודה האינטנסיבית כקרש קפיצה להמשך עבודה ממושכת ע"י פגישות אחת לשבוע – דבר המאפשר המשכיות, כמו גם הבשלה והפנמה טובים יותר של דרך החיים הטנטרית, והטמעתה ביום-יום, במציאות של חיינו. בכל שבוע ניתנו לנו שיעורי בית ותרגולים על מנת לחזק את האחיזה של המודעות בחיינו הארציים.
אני כותבת מילים אלו כהמלצה אישית, ומתוך רצון לעודד אתכם, המרגישים קול פנימי המבקש לעשות את הצעד ולעבור למצב של חיים מודעים, חיים בעלי משמעות, כמו גם לאלו שכבר פתחו את השער לעבר חיים שכאלה ומבקשים לעצמם תמיכה והנחייה בכניסה עמוקה יותר פנימה ברובד הפיסי, הרגשי, המנטאלי והרוחני. הקורס חולל אצלי שינוי אמיתי בייחוד בעניין ההישרדותי שנעשה יותר קל ופשוט. אין לי ספק שעם נכונות והתמדה תזכו גם אתם לחולל את השינויים שאתם מבקשים לעצמכם, בעזרתה התומכת, הנעימה והרגישה של סמבביה.
תודה,
הילה.
 
ועוד-
 
"נרשמתי לקורס 'טרנספורמציה בדרך הטנטרה' עם בת זוגתי ושותפתי בעבודה. אחד השינויים המידיים ששמנו לב אליהם שהפסקנו לריב ולהתווכח על שטויות. עבודתנו המשותפת נעשתה יותר ממוקדת והתוצאות נראות בהתאם. לאחר המדיטציה הדינאמית שעשינו יחדיו בבית מצאנו עצמנו ברקוד רומנטי..." ציטוט מדבריו של אחד המשתתפים.
 

"סמבביה, אני רואה את עצמי היום כמישהי שנחתה על האדמה, מישהי שעד כה פחדה לעמוד ורק ריחפה מעל. אני מרגישה צימאון להתחבר לכאן ועכשיו ולמה שיש. אני מתחברת, מגיבה, קשובה, יוזמת במונחים של עשייה. הרבה יותר סבלנית כלפי עצמי ואחרים" א. ק.

ועוד משתתף בקורס: "שמתי לב שאני קם מידי בבקר מוקדם שלא כהרגלי, עם הרבה אנרגיה להתחיל את היום..." ע
 

שתוף מיד בתום התהליך של ה-3 חודשים 

שלום סמבביה,
מה עבר עלי במשך התהליך? מה אני מרגישה ואיך אני מתנהלת.
הדבר שמאד בולט זה באמת הניקיון שנעשה בגופי וע"י כך כל מיני מחושים וכאבים עזבו אותי.
אני מרגישה שמה שלא שייך לי אני פשוט לא מכניסה יותר לתוכי וזה עוזר לי מאד בעיקר רגשית, לשמור על שלווה מאד מאד משמעותית עבורי.
הרבה פחות שופטת את עצמי לחומרה מפעם וגם לא נותנת לאחרים לעשות זאת.
הרבה פחות עוסקת בלרצות אחרים ולמדתי להסביר/להבהיר זאת בצורה שאינה פוגעת באחר ובודאי שומרת עלי.
אני מדברת יותר בשלווה ושקט. ראיתי וחוויתי בחופשה שלי ושל בעלי שדברים שבעבר היו מכעיסים או מקוממים אותי עברו עלי בשוויון נפש מתוך בחירה.
ברור לי מאד שאני עדיין בתהליך ויש עוד דרך אך יש שיפור ענק באיכות החיים שלי בעקבות התהליך. למדתי לקחת דברים בקלות רבה מאשר קודם.
בעקבות כל זאת אני מדברת אחרת עם אנשים אחרים, אני פחות כעוסה, פחות נעלבת, פחות כואבת פיסית ורגשית, מאד נינוחה ונהנית מזמני איכות במסגרות שונות.
האינטימיות ביני ובין בעלי ממש עברה תהפוכה גדולה מאד לחיוב וממש טוב לנו יותר בצורה מאד משמעותית. אני מבינה שדברים מסוימים שאני לא אוהבת בבעלי זו מראת נפש שלי שאלה דברים שאני לא אוהבת בעצמי והרבה יותר נוח לי לא לאהוב זאת אצלו. גם כאן יש שינוי. למדתי לנווט בין ההתפתחות הרוחנית שלי לבין הפולניות שלו. כל פעם יותר ויותר וזה כמובן עוזר מאד. הוא מאד נהנה מכך שאני שלווה יותר ובזכות זאת בהחלט יש שינוי באווירה בבית וזה תמיד כף גדול כשדברים משתנים לטובה.
בעקבות ניקוי הצ'קרה הראשונה חלו שינויים מאד טובים גם בסקס וגם באינטימיות בינינו וזה אחד הכפים הכי גדולים בחיינו, בחיי!!!
אני מעריכה שיש דברים בהתנהלות שלי ובביטחון העצמי שלי שהשתנו לטובה ואני מודדת זאת לפי התגובות של אנשים שונים אלי ומן הסתם יהיו דברים שיצאו לאור עם הזמן.
אני רוצה להודות לך מאד על שהענקת לי/לנו. המון תודות
א.כ.
 
'הטרנספורמציה שלי' – מכתב ממשתתפת בקורס נשים 'אישה של עצמה-אישה של עוצמה', טרנספורמציה בדרך הטנטרה.

אני לא זוכרת את עצמי לפני הקורס "טרנספורמציה בדרך טנטרה" של סמבביה.
לא שזה היה לפני כל כך הרבה זמן מאז התחלתי את הקורס, פשוט אני לא מה שהייתי קודם, כלומר מקודם לא הייתי אני. לא הייתי מספיק אני, לא הייתי מספיק אף אחד אחר ופשוט- לא הייתי.
לו יכולתי רק לדעת מה הקורס הזה יעשה לי בחיים, הייתי רצה להירשם אליו עוד לפני הרבה זמן. עכשיו אני גם יודעת שהוא שינה לי את החיים, או, במילים אחרות, החזיר אותי לחיים.
אני לא רגילה לכתוב במילים יפות כאלה, אבל אני מרגישה שכאן אינני יכולה לכתוב בצורה אחרת.
אכתוב בכנות: מה אני עכשיו-
אני בן אדם כנה, כנה עם עצמי וכנה עם אחרים. אני לא מתביישת להגיד את האמת, אני לא מתביישת לא להסכים עם אנשים רק כדי שיחשבו שאני "בסדר". אני לא "מלקקת לאנשים" יותר, (והייתי אלופה בזה פעם) אני מכבדת ואוהבת את עצמי מספיק כדי לא לעשות את זה יותר. ואני מרגישה טוב עם זה!
אני לא מפחדת מעצמי, מהפחדים שלי, מהרגשות שלי, מהתגובות שלי, מהייחוד שלי.
אני הרבה יותר חופשייה ומשוחררת מדפוסי חשיבה מקבעים, משנאה, מכעסים, מלהאשים ומלהיות קורבן. החזרתי את האחראיות על החיים שלי לעצמי. ולכן אני לא סובלת יותר, כי אני לא קורבן יותר! החיים שלי הם רק שלי ואני עושה אותם מאושרים.
וכאשר אני עוד פעם נופלת לתוך הבור של רחמים עצמיים, אני יודעת מה אני צריכה לעשות כדי להוציא את עצמי משם. כדי לעזור לעצמי במו ידיי.אני חזקה ויכולה לעשות את זה.
נפגשתי עם הפחדים שלי, ראיתי אותם מקרוב, דיברתי איתם, הרחתי אותם, הייתי פחד. אבל מתברר שמה שהכי הפחיד אותי– זה הפחד עצמו. ואין שום דבר לפחד ממנו. אז הפסקתי לפחד.
ראיתי מוות, פגשתי אותו, חווייתי אותו, מתתי. נולדתי מחדש ועכשיו אני לא מפחדת למות.
וזה משחרר.
הייתי במרכז שלי, הייתי Consciousness, הייתי אפס, הייתי כלום- שקט. הייתי עצמי.
וזה כמו להיות בבית, אבל כל הזמן. אפילו אם אין בית, אפילו אם אין הורים, אפילו אם אין כלום, אפילו אם כל העולם מתפרק. זה אושר וזה גם ביטחון.
יש עוד הרבה נושאים ומקומות בתוכי שנפתחים אליי במשך הזמן. הם רוצים ריפוי, הם מתעוררים, הם באים להשתחרר. העבודה אף פעם לא נגמרת. אבל אחרי הקורס שעשיתי, לא משנה מה יקרה, אני יודעת מה האמת שלי, מי אני, מה בתוכי.
יש לי בית בתוכי. בית נקי. בית שלומד לאהוב. תמיד.

באהבה, בשמחה, ובתודה אין סופית לסמבביה מטאטי קיזילוב 13.05.08
 


הרשמים שלי מהקורס טרנספורמציה דרך הטנטרה:

"עברתי תהליך די עמוק, מאד נהניתי מהמדיטציות שעזרו לי לאזן את הצ'קרות שלי. תכלס, מבחינת המציאות מה שהשתנה אצלי לטובה זה כל נושא הכסף והפרנסה. למדתי לנהל כסף, אני בדרך לסגור את המינוס שלי ולהתחיל להתפרנס ברצינות מהוראה פרטית. למדתי לשים גבולות לאנשים, ללקוחות שלי-תלמידים, למדתי מה הערך שלי, ולדעת לקבל יותר. עליתי מדרגה ואני ממשיכה לעבוד על עצמי ולהגשים עוד חלומות. תודה רבה שהיית המדריכה שלי מאחלת לך בהצלחה עם עוד הרבה מאד תלמידים."

בברכה יהודית. 
 

מספרת מיטל, בוגרת הקורס לנשים- "אישה של עצמה-אישה של עוצמה":
"הקורס הוא מסע לעבר עצמך למקומות שבהם אתה ניפגש עם הבעיות, המועקות וחוסר שקט, שיושבים לך בראש בכל תחומי החיים שלך... מקום שבו יכולתי להתפתח ולצמוח... זה הדבר האמיתי, והכול בזכות מי שמעבירה אותו. אני שמחה שנפל בחלקי להכיר את סמבביה, אישה עוצמתית ומיוחדת, שמעבירה את הדברים בצורה עמוקה עדינה ומדויקת.
 
הקורס מומלץ לכל מי שרוצה להיות אישה משוחררת שחיה בנוח בעור של עצמה, שליוה ובטוחה בעצמה. 
הקורס נותן כלים כדי להעמיק את ההתבוננות שלך על עצמך ולשחרר את כל מה שלא חשוב. להיות אדם שלם. תודה ענקית לסמבביה על החוויה ועל הדרך החדשה"
 

* זה עתה דווח לי ששני בוגרי הקורס מצאו להם זמן קצר אחרי הקורס בנות זוג לחיים והתחתנו...שיהיה במזל טוב!
הפעם עשו זאת הגברים.
בדרך כלל הנשים מדוחות לי על ילדים הנולדים זמן קצר בתום קורס הנשים...נחשו מתי נוצרו?
 

 
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp