תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי

ראשי >מוצרים>תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי
צורת לב
מאורך
עגול
תכשיטים אנרגטיים לאיזון פנימי
 
 מתנה מקורית! התכשיטים הממולאים בתדרי תמציות פרחי התודעה משמשים לא רק ליופי אלא במיוחד כריפוי- ל-"הילינג אנרגטי": לחיזוק ואיזון של שדה האנרגיה שלנו- ההילה, ובכך תומכים ברוגע פנימי, בבריאותינו -  במערכת החיסונית, הרגשית והעצבית,  משרות בנו קלילות ושמחת חיים.
 
באמצעות ענידתן על גופנו, תמציות הפרחים מציפות את ההילה שלנו בתדרים חיוביים של מודעות גבוהה יותר. הן עוזרות למוסס מתחים מהגופים השונים, מאזנות את הצ'אקרות שלנו ובכך מעצימות את זרימת אנרגיית החיים והחיוניות בתוכינו, ומחברות אותנו לרוגע ולשמחה פנימית.
 
כל תרכובת מורכבת מ-7 פרחים שונים מתוך 33 תמציות פרחי התודעה, וממולאת ידנית לתוך בקבוקי זכוכית קטנים שנופחו על ידי אמן זכוכית ירושלמי. התליונים נחתמו במכסה כסף טהור שנעשה על ידי צורף בעבודת יד אמנותית. אין לפתוח את המכסה. מצורפת שרשרת מכסף סטנדרטית של 45 סנטימטר. התכשיט מגיע בתוך קופסא קטנה בצבע כסף. את הבקבוקון שעשוי מזכוכית עבה  יש לענוד בזהירות כשמצע רך מתחתינו למקרה שהתליון מחליק מידינו. אפשר להתקלח איתו בתנאי שהמים לא רותחים. 
לבחירתך - אפשר לבחור בקבוקון באחת משלושת  הצורות השונות: לב, עגול או מאורך.
 
מהם תמציות פרחי התודעה? 
תמציות פרחי התודעה -ששמן המקורי הוא  Buddhafield Flower Essences הן תדרים מעודנים של פרחים מרפאים שנאספו תוך כדי תהליך מדיטטיבי עמוק, ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי. התמציות טעונות בתדרים גבוהים של ה-'Buddhafield' - 'שדה הבודהה', כפי שמכונה המקום בהודו שם גדלו, מקום עוצמתי בו התקבצו במשך שנים רבות אנשים מכל העולם למדיטציה. הפרחים שצמחו סביב היו אף הם רוויים בתדר המדיטציה ולכן התמציות שלהם עוצמתיות במיוחד.
את 33 תמציות פרחי התודעה יצרה מא אננד סמבביה תוך כדי תקשור עם הטבע, במהלך שנות ה-90, במשך כ-7 שנים, מהפרחים שגדלו בגנים סביב  מרכז המדיטציה הבינלאומית של אושו בפונה, הודו.
 
 
 
 
לפניכם 10 תרכובות שונות לתמיכה בנושאים שונים בחיינו.
אתם מוזמנים לבחור את צורת הבקבוק האהובה עליכם- לב, עגול או מאורך ולבחור את התרכובת הרצויה לכם.
 
'שיקוי טנטרי' - לזוגיות (או לזימון זוגיות...)
מגביר ומחזק את זרימת אנרגיית החיים בגופנו ומסייע לשחרור ממתחים וחסימות שנוצרו כתוצאה מדפוסים הקשורים למיניות שלנו. מחבר אותנו למיניות בריאה ופותח את הלב לאהבה. עוזר לתעל ולהתמיר את האנרגיה לכיוון הצ'אקרות הגבוהות יותר, ויוצר בתוכנו את חווית האורגזמה הקוסמית - אושר עילאי ואקסטזת החיים! מומלץ כתמיכה ל- טנטרה לזוגות הרוצים להעמיק את הקשר האינטימי ביניהם.

אישה של עצמה- לנשים
 
תרכובת פרחים זו מחברת אותך לאנרגיה הנשית, למלכה שבך, ויוצרת מגנוט של גברים לחייך! עוזרת לנשים ליהנות מהחושניות והמיניות שלהן ותומכת באהבה ובהזנה עצמית. היא מאזנת מצבים רגשיים ופיזיולוגיים שונים הקשורים בגוף האישה ועוזרת לפוריות. מומלצת גם לפני ובזמן המחזור החודשי, לתקופת המנופאוזה ולבעיית ציסטות.

הגבר השלם - לגברים
תרכובת פרחים זו מרפאת, מרגיעה ומאזנת את האנרגיה הגברית ובו זמנית מעצימה את האנרגיה המינית ומחזקת את עמוד השדרה והלב. עוזרת להתמודד עם כעסים ופיתוח אחריות, משמעת עצמית וסמכותיות. יוצרת חשיבה בהירה, מאזנת בין נטייה לעשיית יתר לבין עצלות ותומכת ביצירתיות ובישום מעשי בחיינו. יכולה לסייע במקרים של אין- אונות.

תרכובת להרגעה
תרכובת זו פותחת את הנשימה, מרגיעה ומשחררת ממתח וחרדה. מאזנת ומחזקת את ההילה ואת המערכת העצבית, מחדדת ומבהירה את המחשבה. מומלצת לאנשים הרגישים לאווירה של מתח ולזיהום אויר סביבתי. מסייעת לאלו הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, היפר אקטיביות ומבעיות שינה ומהתמכרויות שונות.

לחיזוק המערכת החיסונית
תרכובת פרחים זו מחזקת, מנקה ומגינה על המערכת החיסונית והמערכת העצבית. היא מומלצת לאנשים החשים חולשה אנרגטית וגופנית, לאלו עם נטייה לחלות או להצטנן לעיתים קרובות או עם נטיה לאלרגיות. מחזקת את האהבה הפנימית של אדם כלפי עצמו ובכך תומכת בתהליך ההבראה.

לנסיעות ולקרקוע
תרכובת פרחים זו מומלצת במיוחד לאנשים הנמצאים בנסיעה ובתזוזה רבה בחייהם, מחזקת אותם אנרגטית ופיזיולוגית ובו זמנית מרגיעה את מערכת העצבים. היא שומרת על ניקיונן ואיזונן של הצ'אקרות השונות, ממקדת, מקרקעת ומסייעת בישום פרקטי בחיינו. כמו כן, היא מגנה עלינו מזיהום אויר סביבתי.

למטפלים
תרכובת זו מומלצת למטפלים בתחומים השונים, הילרים, מסאז'יסטים, אחיות וכדומה. היא מחזקת ומגינה על ההילה- המערכת האנרגטית שלנו, פותחת את צ'אקרת הלב, מגבירה את הרגישות בכפות ידינו ומאזנת ושומרת על ניקיונן של כל הצ'אקרות. היא פותחת את 'העין השלישית', בכדי שנוכל לראות את האחר מפרספקטיבה רחבה יותר.

למדיטציה
תרכובת פרחים זו מרגיעה ותומכת במדיטציה, במצב של עירנות נינוחה. מנקה, מאזנת ומחזקת את כל הצ'אקרות, פותחת את הלב ואת 'העין השלישית' ומחברת אותנו ל 'אני הגבוה'. עוזרת לנו לתפקד בעולם מתוך אהבה וחיבור לשלווה פנימית עמוקה.

ליצירתיות
תרכובת פרחים זו מיועדת לאנשים הרוצים לעורר ולחיות את היצירתיות שבתוכם. היא מנקה אותנו משיפוטיות, מחזקת את הרגשת הערך העצמי, התמימות הילדית והספונטאניות. תומכת בהורדת 'מסך הביישנות' ומעודדת אותנו להכיר ולהעז לבטא את חדוות היצירתיות המיוחדת לנו.

להומור וצחוק
תרכובת פרחים זו מביאה קלילות לדרך שבה אנו מסתכלים על החיים. היא עוזרת למוסס רצינות יתר, משחררת מכעס, מדפרסיה, משפיטה ומהזדהות עם הדרמה של חיינו. היא מחברת אותנו לאיכויות של ילד כמו תום וספונטאניות,לאהבה שבתוכנו, להומור וצחוק!


 
 

צפו בסרטון- סוד תמציות פרחי התודעה
 
 
 
 
 
 
 
 
סרטון - הסוד מאחורי הקלעים: איך אני מכינה את התכשיטים האנרגטיים?
 
 
תגובות על התליונים:
 
"הרגשתי חולשה בגוף, מין הרגשה כמו לפני מחלה- התליון לחיזוק המערכת החיסונית עבד פלאים.
בתוך מספר שעות התחזקתי ומצאתי את עצמי הולכת קילומטרים רבים ועושה את ענייני כאילו כלום לא היה.
חזקה ובריאה כתמיד. החלטתי לענוד את התליון במשך כל עונת החורף ולא חליתי אפילו פעם אחת!"
 
על תליון זה קבלתי תגובה של תודה גם מאדם הסובל מאלרגיות קשות באביב
הוא אמר שענידת התליון על גופו נותנת לו תחושה של מגן ומאז ענידת התליון האלרגיות נעלמו!
 
"תליון ההרגעה עשה נפלאות... נעשיתי שלווה והחרדות ירדו..." 
 
"תרכובת ההרגעה שנתתי לכלב שלי הרגיעו אותו גם בזמן זקוקי הדינור ביום העצמאות" יעל פרקין (ראו גם סרטון)

"תליון הנסיעות חולל פלאים. נסיעתי לארה"ב ושובי ממנה, עברו בקלילות וללא ג'ט לאג. עשיתי את עניניי בבהירות דעת וחזרתי כאילו לא היה דבר"
 

"התליון של הנשים נותן לי הרגשה של "בבית". אני לא מרגישה כל צורך להסיר אותו. שמתי לב שאני מרגישה יותר חושנית ופתוחה, ולפתע אני מוקפת במחזרים..."

"תליון הצחוק הביא מין הרגשת קלילות בחזה, מין חיוך פנימי וזרימה עם החיים... אני לא מרגישה צורך להוריד אותו ממני יותר..."
 
 
 
 
התכשיטים האנרגטיים נמכרים בעיקר ברחבי העולם.
400  נמכרו בהולנד על ידי המגזין האלטרנטיבי- ניו אייג הגדול במדינה Happinez
ראו תמונה של דף המגזין למטה.


 
 
* ישנה גם אפשרות לקבוע עם סמבביה לשם התאמה אישית או להתייעץ טלפונית.
שימו לב - 10% הנחה ברכישת 2 תכשיטים ומעלה.
המשלוח נעשה בדואר רשום. 
 
 
ליעוץ, מסירת פרטי הזמנה, כתובת למשלוח ופרטי תשלום:
 [email protected]  או בטלפון/ווטסאפ  052-4860131 סמבביה
או לחצו על הכפתור הירוק - הזמן עכשיו ומלאו שם את הפרטים.
 
המחיר כולל גם דמי משלוח 
 

מחיר לפני: 355 ₪
סה"כ המחיר 330 ₪
הזמן עכשיו
ההילה בהשפעת התדרים של הפרחים
 להגדלה לחץ על התמונה
תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי
תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי
צורת לב
להגדלה לחץ על התמונה
תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי תכשיטים אנרגטיים- לאיזון פנימי
400 תליונים נמכו בהולנד על ידי המגזין האלטרנטיבי- ניו אייג הגדול במדינה Happinez
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp