הרצאה: זוגיות במראה של הטנטרה

ראשי >מוצרים>הרצאה: זוגיות במראה של הטנטרה
הרצאה- זוגיות במראה של הטנטרה
 
 7 המפתחות לאהבה מודעת
 
הרצאה מרתקת בנושא היחסים הזוגיים שלנו במראה של עולם הטנטרה
 
מרצה: אננד סמבביה

טנטרה היא דרך חיים. היא אינה דת או פילוסופיה, היא עוסקת באנרגיית החיים שלנו ואיך משתמשים בה בצורה מאוזנת ביום יום, תומכים בחיוניות זורמת ובריאה, בבריאות גופנית ונפשית שלמה, במיניות טבעית ובריאה, ביצירת יחסים אינטימיים ובאהבה שאינה מותנית, בחיים של שלווה והרמוניה, מלאי יצירתיות ושמחת חיים.
מהי למעשה טנטרה? תורת ההתרחבות של התודעה, תורה הודית עתיקת יומין, בת אלפי שנה שמלמדת אנשים באמצעות טכניקות שונות של מדיטציה ותוך שימוש באנרגיית החיים שלהם, לעבור למימד אחר של תודעה ולחוות את החיים באופן הרבה יותר מלא, שלם ומאושר.
במה ההרצאה תעסוק? נלמד על מהות הטנטרה וסודותיה. נביט על העולם והיחסים הקרובים לנו דרך עיני עולם הטנטרה ודרך המראה של הצ'אקרות- מפת מרכזי האנרגיה שלנו, ונלמד איך הטנטרה יכולה לתמוך ולשפר את מערכות היחסים האינטימיים שלנו.
 
סמבביה, חיה ומלמדת את דרך הטנטרה למעלה מ-30 שנה ברחבי העולם. היא תלמידתו של המורה הרוחני אושו, מאז שנות ה-80, ממנו למדה ותירגלה אסכולות שונות של הטנטרה- הטנטרה ההודית המבוססת על 112 שיטות המדיטציה שלורד שיווה נתן לשאקטי אהובתו, וגם את דרך הטנטרה הבודהיסטית שהועברה אלינו דרך תלמידיו של הבודהה.
 
סמבביה, מתגוררת עכשיו באמירים ומנחה סדנת טנטרה לזוגות . מעבירה קורסים להעצמה והגשמה עצמית בדרך הטנטרה, וקורסים להילינג באמצעות פרחים- סמבביה פיתחה בהודו שיטת ריפוי בעזרת תמציות פרחים 'פרחי הבודהה- פרחי התודעה' וכתבה ספר בנושא.
להזמנת סמבביה להרצאה או ל- סדנת טנטרה זוגית, טנטרה לזוגות בצפון (או במרכז) טלפון- 052-4860131

סה"כ המחיר 60 ₪
הזמן עכשיו
הרצאה: זוגיות במראה של הטנטרה
 להגדלה לחץ על התמונה
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp