רסקיו -תכשיט אנרגטי להרגעה

ראשי >מוצרים>רסקיו -תכשיט אנרגטי להרגעה
עגול
 
תרכובת רסקיו עוצמתית במיוחד מ-7 תמציות פרחי התודעה.
 
תרכובת זו תומכת מיידית ברוגע ובשלווה פנימית. פותחת את הנשימה, מרגיעה ומשחררת ממתח וחרדה. מאזנת ומחזקת את ההילה ואת מערכת העצבים, למירכוז- מחדדת ומבהירה את המחשבה. מומלצת לאנשים הרגישים לאווירה של מתח ולזיהום אויר סביבתי.
כתחליף טבעי לרטלין - מסייעת לאלו הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, היפר אקטיביות. 
התרכובת מסייעת גם לבעיות שינה ומהתמכרויות שונות.
 

אפשר לקבל את התרכובת לשתיה או לענידה בתליון מיוחד.
 
התכשיטים משמשים לא רק ליופי אלא במיוחד לרפוי- הילינג אנרגטי, חיזוק ואיזון של שדה האנרגיה שלנו- ההילה, ותומכים בבריאות- חיזוק המערכת החיסונית, רוגע, קלילות ושמחת חיים.
התליונים ממולאים בתמציות פרחים -מתוך 33 תמציות פרחי הבודהה.  כל תרכובת מורכבת מ-7 פרחים שונים , ממולאת ידנית לתוך בקבוקי זכוכית שנופחו על ידי אמן זכוכית ירושלמי.
התליונים נחתמו במכסה כסף טהור -עבודת יד. 
תמציות הפרחים- תמציות פרחי התודעה או 'פרחי הבודהה' מאירות את הנושאים השונים שזקוקים לתמיכה ביום יום שלנו. את 33 תמציות הפרחים יצרה מא אננד סמבביה תוך כדי תקשור עם הטבע, במהלך שנות ה-90, במשך כ-7 שנים, בגן של הקומונה הבינלאומית של אושו בפונה, הודו.
תמציות הפרחים הן הגופים האנרגטיים של הפרחים שנאספו תוך כדי תהליך מדיטטיבי עמוק, ונשמרו בתוך מים טהורים וברנדי. התמציות טעונות בתדרים גבוהים של ה-'Buddhafield' כפי שמכונה הקומונה בפונה ולכן עוצמתיות במיוחד לתמיכה בהילינג אנרגטי.
 
באמצעות ענידתן על גופנו, תמציות הפרחים מציפות את ההילה שלנו בתדרים חיוביים של מודעות גבוהה יותר. הן עוזרות למוסס מתחים מהגופים השונים, מאזנות את הצ'אקרות שלנו ובכך מעצימות את זרימת אנרגיית החיים ומחברות אותנו לשלווה פנימית, קלילות ושמחת חיים.
 
ניתן לבחור את צורת התליון לפי טעמך- עגול, לב או מאורך. 
ישנה גם אפשרות לקבוע עם סמבביה לשם התאמה אישית.
מומלץ לענוד בזהירות, לא להתרחץ אתן במים חמים.
 
תרכובת זאת היא אפקטיבית במיוחד ואפילו גם לכלבים! צפו בסרטון זה לשמוע את סיפורה של יעל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 ליצירת קשר והזמנה - סמבביה 052-4860131 המחיר כולל את המשלוח.

מחיר לפני: 355 ₪
סה"כ המחיר 330 ₪
הזמן עכשיו
מאורך
 להגדלה לחץ על התמונה
לב
מאורך
להגדלה לחץ על התמונה
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp