'טיפות הקסם' - שיקויי פרחים לשתיה

ראשי >מוצרים>'טיפות הקסם' - שיקויי פרחים לשתיה
'טיפות הקסם' - שיקויי פרחים לשתיה
להגדלה לחץ על התמונה
 מהם 'טיפות הקסם'?
 
תארו לעצמכם קסם מעודן שנכנס לחייכם ומסייע לכם לנקות מתוככם את הדברים שלא שייכים לכם, מרגיע ומחזק אתכם מבפנים, מעורר את טבעכם האמיתי הנרדם והעייף...
 
תמציות הפרחים מעוררות ומחזקות את זרימת אנרגיית החיים בגופנו ומסייעות לשחרור ממתחים, ממוססות בעדינות חסימות שנוצרו כתוצאה מדפוסים או אירועים ומצבים שכווצו אותנו...מרגיעות ומאזנות.
 
לבחירתכם 10 מינים של שיקויים מתמציות פרחים- 'פרחי התודעה '
 
כל שיקוי מכיל -7 או 8 פרחים מתמציות פרחי התודעה. פרוט על  33 הפרחים השונים מהם הורכבו השיקויים תמצאו בלינק זה. 
 
 
"כשהתדרים הפנימיים שלנו מכווננים, רוטטים בתדר ההוויה, אנחנו כמו כלי מיתר המכוונן היטב, שכל נגיעה קלה בו יוצרת מוסיקה עילאית שלא מין העולם הזה...מוסיקה שמביאה איתה אושר ואקסטאזה עילאית המהדהדת לתוך האין סוף."
סמבביה -יוצרת תמציות פרחי התודעה.
 
 
  
 10 שיקויי הפרחים לבחירתכם:
 
חיסונית -לחיזוק המערכת החיסונית
תרכובת פרחים זו מחזקת, מנקה ומגינה על המערכת החיסונית והמערכת העצבית. היא מומלצת לאנשים החשים חולשה אנרגטית וגופנית, לאלו עם נטייה לחלות או להצטנן לעיתים קרובות או עם נטייה לאלרגיות. מחזקת את האהבה הפנימית של אדם כלפי עצמו ובכך תומכת בתהליך ההבראה. מומלץ לקחת בחילופי עונות!
 
רסקיו- שיקוי להרגעה
תרכובת זו פותחת את הנשימה, מרגיעה ומשחררת ממתח וחרדה. מאזנת ומחזקת את ההילה ואת המערכת העצבית, ממרכזת ומחדדת ומבהירה את המחשבה. מומלצת לאנשים הרגישים לאווירה של מתח ולזיהום אויר סביבתי. כתחליף טבעי לרטלין - מסייעת לאלו הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, היפר אקטיביות ומבעיות שינה ומהתמכרויות שונות. 
 
'שיקוי טנטרי' - שיקוי אהבה לזוגיות 
או לזימון זוגיות...
מגביר ומחזק את זרימת אנרגיית החיים בגופנו ומסייע לשחרור ממתחים וחסימות שנוצרו כתוצאה מדפוסים הקשורים למיניות שלנו. מחבר אותנו למיניות בריאה ופותח את הלב לאהבה. עוזר לתעל ולהתמיר את האנרגיה לכיוון הצ'אקרות הגבוהות יותר, ויוצר בתוכנו את חווית האורגזמה הקוסמית - אושר עילאי ואקסטזת החיים! מומלץ כתמיכה לתרגול טנטרה ולזוגות הרוצים להעמיק את הקשר האינטימי ביניהם.

אישה של עוצמה- לנשים
תרכובת פרחים זו מחברת אותך לאנרגיה הנשית, למלכה שבך, ויוצרת מגנוט של גברים לחייך! עוזרת לנשים ליהנות מהחושניות והמיניות שלהן ותומכת באהבה ובהזנה עצמית. היא מאזנת מצבים רגשיים ופיזיולוגיים שונים הקשורים בגוף האישה ועוזרת לפוריות. מומלצת גם לפני ובזמן המחזור החודשי, לתקופת המנופאוזה ולבעיית ציסטות.

הגבר השלם - לגברים
תרכובת פרחים זו מרפאת, מרגיעה ומאזנת את האנרגיה הגברית ובו זמנית מעצימה את האנרגיה המינית ומחזקת את עמוד השדרה והלב. עוזרת להתמודד עם כעסים ופיתוח אחריות, משמעת עצמית וסמכותיות. יוצרת חשיבה בהירה, מאזנת בין נטייה לעשיית יתר לבין עצלות ותומכת ביצירתיות ובישום מעשי בחיינו. יכולה לסייע במקרים של אין- אונות.

לנסיעות ולקרקוע
תרכובת פרחים זו מומלצת במיוחד לאנשים הנמצאים בנסיעה ובתזוזה רבה בחייהם, מחזקת אותם אנרגטית ופיזיולוגית ובו זמנית מרגיעה את מערכת העצבים. היא שומרת על ניקיונן ואיזונן של הצ'אקרות השונות, ממקדת, מקרקעת ומסייעת בישום פרקטי בחיינו. כמו כן, היא מגנה עלינו מזיהום אויר סביבתי.

למטפלים
תרכובת זו מומלצת למטפלים בתחומים השונים, הילרים, מסאז'יסטים, אחיות וכדומה. היא מחזקת ומגינה על ההילה- המערכת האנרגטית שלנו, פותחת את צ'אקרת הלב, מגבירה את הרגישות בכפות ידינו ומאזנת ושומרת על ניקיונן של כל הצ'אקרות. היא פותחת את 'העין השלישית', בכדי שנוכל לראות את האחר מפרספקטיבה רחבה יותר.

למדיטציה
תרכובת פרחים זו מרגיעה ותומכת במדיטציה, במצב של עירנות נינוחה. מנקה, מאזנת ומחזקת את כל הצ'אקרות, פותחת את הלב ואת 'העין השלישית' ומחברת אותנו ל 'אני הגבוה'. עוזרת לנו לתפקד בעולם מתוך אהבה, נוכחות וחיבור לשלווה פנימית עמוקה.

ליצירתיות
תרכובת פרחים זו מיועדת לאנשים הרוצים לעורר ולחיות את היצירתיות שבתוכם. היא מנקה אותנו משיפוטיות, מחזקת את הרגשת הערך העצמי, התמימות הילדית והספונטאניות. תומכת בהורדת 'מסך הביישנות' ומעודדת אותנו להכיר ולהעז לבטא את חדוות היצירתיות המיוחדת לנו.

לקלילות הומור וצחוק
שיקוי זה מביא קלילות לדרך שבה אנו מסתכלים על החיים. היא עוזרת למוסס רצינות יתר, משחררת מכעס, מדפרסיה, משפיטה ומהזדהות עם הדרמה של חיינו. היא מחברת אותנו לאיכויות של ילד כמו תום וספונטאניות,לאהבה שבתוכנו, להומור וצחוק!

יש אפשרות גם לקבל כל אחת מתרכובות אלו בתוך תכשיטים אנרגטיים - ליחצו כאן, ראו תמונה 
 
איך משתמשים בתרכובות?
 
1. אפשר לשתות מטיפות הקסם 4 טיפות ישירות מתחת ללשון לגלגל בפה, לבלוע, ולקחת כמה נשימות עמוקות בכדי לפזר את תדרי הפרחים בגופים הפנימיים.

2. לשים 4 טיפות בחצי כוס מים(מומלץ!) ולשתות לאט... 

3. לשים 8-12 טיפות בבקבוק מים ולשתות מידי פעם במשך היום

4. אפשר לטפטף ולמרוח בעדינות על מקומות מסוימים בגוף

5. אפשר להניח את הבקבוק על מקום מסוים בגוף, לנוח ולהתחבר לתדר שלו...
 
 
 אפשרות לתשלום בהעברה בנקאית או באפליקציה של ביט. השליחה בדואר רשום או דאר 24 לבחירתך. המחיר כולל את המשלוח.
***יש אפשרות גם להרכבת תרכובת אישית.
התקשרו לסמבביה- 052-4860131 או במייל [email protected] 

 
 
 

סה"כ המחיר 120 ₪
הזמן עכשיו
'טיפות הקסם' - שיקויי פרחים לשתיה
 להגדלה לחץ על התמונה
יש אפשרות להשיג תרכובת אלו גם בתוך תכשיטים אנרגטיים
להגדלה לחץ על התמונה
'טיפות הקסם' - שיקויי פרחים לשתיה
יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp